Přejít na obsah

Zpetne prehrani vice programu za sebou


Návštěvník Mazykx

Doporučené příspěvky

Návštěvník Mazykx

Zdravím, ma nekdo zkušenost se zpětným přehráváním u Vodafone tv a "prémiovým" setoboxem? Jsem zvyklej ze kdyz u ostatních poskytovatelů jsem pustil třebas jeden dil Simpsonů tak po skončení pokračovalo přehrávání dalším dilem automaticky ( resp pokračoval danej kanál dál az už tam bylo cokoliv do doby než jsem to zrušil) zatím co tu to po každém dílu skončí a ja musim poustet a přetáčet každej díl... Dělám něco špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telly to má podobně - po dosažení konce programu se zeptá, jestli má pokračovat dá. Teď, když někdo kreativně sáhnul do vysílacích časů Prima Cool, je to něco, bez čeho se nedá žít.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skylink Live TV to ma taky tak. Navic se naucili navazovat na sebe ve vterine. 

Nektere porady nekonci v cas a pretahuji. Predtim jsem mjse po prepnuti na nasledujici porad nekolik minut pretocit, jinak mi to bezelo co jsem videl. Ted navaze. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, CableG napsal:

... Teď, když někdo kreativně sáhnul do vysílacích časů Prima Cool, je to něco,...

Jo, ve středu dopoledne mě takto vypekla Prima, pořady vysílá o 15 minut dříve.

Stanice Novy i Primy minimálně 2x ročně dopolední programy vysílají i 30 minut v předstihu i podle svých web programů a většinou to trvá kolem dvou týdnů.

Děje se tak již mnoho let, asi nemají $ na hodiny/ky a tak to sekají zhruba podle slunečních hodin.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, zrovna teď jsem se začal dívat na Hvězdnou bránu a proto jsem si už zkušeně pustil předcházehjící Simpsnovi zhruba od poloviny 🙂 

V souvislosti s tímhle bych preferoval možnost označit k nahrání již odvysílaný pořad v rámci těch 7 dnů zpět - jak to třeba umí Telly. Prostě nechápat nahrávání jako označení něčeho, co se bude vysílat, ale prodloužení uložení záznamu pořadu ze 7 dnů na dobu delší.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mazykx

Mno nejspokojeneji jsem byl s Kuki, pretaceni pekne s miniobrazem a zadne mezery proste jede furt dal. To muzu doporucit... Takze jak koukam reseni na muj dotaz je vratit setobox a poridit si zas kuki....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...