Přejít na obsah

Náhodné SMS z Vodafonu


Návštěvník Kvajet

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kvajet

Dobrý den,

jsem bývalý zákazník UPC a od přechodu mi přicházejí podivné SMS zprávy.

1. přišla 30.12. s následujícím zněním:

Dobry den, z vaseho zakaznickeho uctu *** jsme odebrali mylnou platbu. Kontaktujte, prosim, platebni oddeleni na 800771177. Hezky den, Vodafone.

Na číslo jsem se snažil dovolat, ale automat chtěl heslo, takže jsem zavěsil a dál nic neřešil, protože na mém online účtu bylo vše v pořádku.

2. přišla dnes, 5.1.:

Dobrý den, registrujeme Váš požadavek a velice se Vám omlouváme, že jsme jej doposud nevyřešili. Vzhledem k aktuální situaci se snažíme co nejvíce zefektivnit pomoc všem našim zákazníkům. Abychom si byli jisti, že i nadále potřebujete naši pomoc, odpovězte prosím na tuto SMS do 7 dní. Jakmile SMS obdržíme, ozveme se Vám co nejdříve zpět. Hezký den, Vodafone z čísla 778467497.

Žádný požadavek jsem neudělal, neodpověděl jsem a na zákaznickou podporu po telefonu od poslední zkušenosti nemám sílu.

 

Může mi někdo z Vodafone personálu poradit, co se děje? Za 2 roky u UPC jsem neměl jediný problém a za měsíc a půl, po přechodu k Vodafone, zažívám jen komplikace. Navíc Vodafone nemá ani podporu přes email (protože kdo používá emaily, že?), takže musím psát sem.

 

Děkuji za rady a Váš čas,

Tichý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Náhodné SMS od náhodných čísel
  • Slamb změnil název na Náhodné SMS z Vodafonu

Jenže jak už tu psalo několik lidí, z poradime@vodafone.com snad ještě nikdy nepřišla použitelná odpověď. Maily nečtou lidi, ale robot, který maximálně pošle zpátky zkopírovanou stranku z FAQ, ale konkrétní problém, jako je tenhle, určitě nevyřeší.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Hezký den, @Kvajet,

kolegům se dovoláte i v případě, že heslo neznáte, stačí ho zadat 3x po sobě chybně. Operátoři vás pak zkusí ověřit podle několika otázek a heslo s vámi nastaví. Pak samozřejmě zjistíte, co by mohlo být příčinou 🙂

Druhá SMS se bude s největší pravděpodobností týkat nějaké nahlášené poruchy nebo technického dotazu. Jestli jste nic takového nenahlašoval, tak to vypadá, že u jiného zákazníka máme chybně uvedené kontaktní číslo.

Pokud jste situaci ještě nijak neřešil, pošlete nám prosím text SMS s číslem zákaznického účtu (ideálně jako screenshot), informaci o tom, na jaké číslo vám přišla a popis situace (že by se zpráva neměla týkat vás) na e-mail socialmediacz@vodafone.com a my situaci prověříme 🙂 

Díky, Ondra

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondra - Vodafone těmahle vychytávkama, nedodělkama, VF sám sebe zbytečně zahlcuje. To nešlo připravit líp? Uživatelé jsou permanentně naštvaní, věřím, že operátoři taktéž. U VF jsou v poslední době tyhle zmatky na denním pořádku. Užil jsem si s migrací u tchánů, kdy dostali po migraci nové číslo plátce a v zápětí na to další nové, o kterém ani nevěděli. Jen trnu, jak proběhne migrace moje ... Věru, situace na pikaču. Už to trvá delší dobu a nějak se nezdá, že by se VF dařilo situaci zklidňovat.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 34 minutami, Ondra - Vodafone napsal:

kolegům se dovoláte i v případě, že heslo neznáte, stačí ho zadat 3x po sobě chybně. Operátoři vás pak zkusí ověřit podle několika otázek a heslo s vámi nastaví.

Mimochodem, proc tak slozite?
S hlasovou biometrii je to pro zakazniky i operatory MNOHEM jednodussi a pohodlnejsi - behem nekolika sekund bezneho rozhovoru je system schopen overit, jestli je to skutecne ten dotycny clovek. Zadna hesla, jen bezna rec - nez zakaznik rekne, kvuli cemu vlastne vola, system na pozadi provede overeni.

Tak to jen takovy tip pro nadrizene... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

U nas nevim.
Venku je hlasova biometrie pouzivana, i kdyz prakticky vyhradne v dost hloupe podobe - volajici musi v konkretni fazi volani odrikat konkretni frazi... coz je pro uzivatele asi tak stejny opruz jako pamatovat si a rikat heslo.
Tzv. pasivni biometrie, nezavisla na jazyku a na konkretni frazi, je relativni novinkou, nejen zvysujici pohodli uzivatele, ale taky setrici penize provozovateli - zkracuje se doba vyrizeni hovoru, tj. dosahne vic odbavenych hovoru za jednotku casu.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
Před hodinou, Evzen napsal:

Mimochodem, proc tak slozite?
S hlasovou biometrii je to pro zakazniky i operatory MNOHEM jednodussi a pohodlnejsi

Stávající řešení call centra takovou věc neumí, ale nebude tu věčně 🙂 Takže v budoucnu určitě nějaké další možnosti ověření přijdou.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...