Přejít na obsah

Předplacená karta v hodinkách


Návštěvník JanaZoo
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

U Kaktusu platím 200 Kč měsíčně za 6 GB dat kamkoliv + sociální sítě jsou neomezeně. Když vychytám 100% bonus při dobíječce a dobiji za 200 Kč, tak od Kaktusu dostanu dalších 200 Kč (ze kterých se zaplatí oněch 6 GB dat kamkoliv) a mých 200 Kč zůstane na běžnou útratu. A ještě mám navrch volání v síti Kaktus na měsíc gratis. Jenom pro úplnost - nespotřebovaná data se převádí do dalších období a lze je čerpat kdekoliv v EU.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
  • Řešení
V 5. 1. 2022 v 13:41, JanaZoo napsal:

Informace, které ke kartě uvádíte, kde jsem se dočetla, že 10 MB dat účtujete za 3 Kč. Pro provoz hodinek je třeba zhruba 50 MB dat měsíčně, z čehož jsem vyvodila, že měsíční provoz bude stát kolem 15 Kč.

Pěkný den, Jano, 

všechny informace k fungování Předplacené karty 30 najdete v Centru péče. Skutečně platí sazba 3 Kč za 10 MB, vždy to ale platí do půlnoci, další den začínáte data čerpat znovu. Pro vaše potřeby bych tedy doporučil Připojení na měsíc (79 Kč za 1 GB), pokud z čísla nepotřebujete volat ani SMSkovat. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 1. 2022 v 14:05, Adolf.Shitler napsal:

U Kaktusu platím 200 Kč měsíčně za 6 GB dat kamkoliv + sociální sítě jsou neomezeně. Když vychytám 100% bonus při dobíječce a dobiji za 200 Kč, tak od Kaktusu dostanu dalších 200 Kč (ze kterých se zaplatí oněch 6 GB dat kamkoliv) a mých 200 Kč zůstane na běžnou útratu. A ještě mám navrch volání v síti Kaktus na měsíc gratis. Jenom pro úplnost - nespotřebovaná data se převádí do dalších období a lze je čerpat kdekoliv v EU.

Jen dodám, pokud má někdo Kaktus výhradně jen na data, tak ty "druhé dvě stovky" se mu odečtou z kreditu na další měsíc. Takže má měsíčně 6GB dat v průměru za 100,-. První měsíc se vyčerpá bonus, druhý měsíc jede za svoje. Stačí vhodně sladit systém dobíjení a bonusů a je to vcelku použitelné.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, pokud to má někdo čistě jako datovku, tak ano. Nicméně já dobijím každý měsíc při té 100% dobíječce, abych měl volání v síti Kaktus na 30 dní gratis a tak mám ten datový balíček vlastně pořád zadarmo (placený z bonus kreditu). Pouze je problém, že se mně hromadí běžný kredit a zatím nevím, jak ho smysluplně někam vysypat, abych moc netratil :D
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Předplacená karta v hodinkách
Premium SMS jdou posílat jenom v případě, kdy člověk nemá bonusový kredit (je to divné, ale je to tak - asi neumí T-Mobile oddělit platby). Ale zatím mám na účtu jenom pár tisíc, takže to neřeším, na FB jsem viděl jedince, co tam měl kolem 20 000 Kč, to už pak stojí za úvahu "kam s ním" :)
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nákup aplikaci, m-platby, a takhle velké částky operátor určitě nebude chtít vrátit, při případném zrušení karty, protože co jsem četl ,tak tak už to mají nějak posichrované v podmínkách, ale to už jsme hodně mimo téma.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...