Přejít na obsah

Předplacená karta v hodinkách


Návštěvník JanaZoo
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Návštěvník JanaZoo

Dobrý den,

pořídila jsem dceři do chytrých hodinek předplacenou kartu Vodafone ze dvou důvodů. Prvním je síť Vodafone a druhým jsou informace, které ke kartě uvádíte, kde jsem se dočetla, že 10 MB dat účtujete za 3 Kč. Pro provoz hodinek je třeba zhruba 50 MB dat měsíčně, z čehož jsem vyvodila, že měsíční provoz bude stát kolem 15 Kč. Jaké bylo nemilé překvapení, když jsem zjistila, že i při minimální spotřebě se tyto 3 Kč účtují každý den. Někdo by si řekl, že jsou to koruny, ale roční provoz by tak stál místo předpokládaných 180 Kč 1080 Kč!!!! To je dost významný rozdíl. Ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

to chce pořádně číst nabídky a správně vybrat. U Vodafone bych dokoupil "Připojení na měsíc 1 GB", to stojí 79Kč/měsíčně. Nebo jestli z hodinek bude i volat a smskovat, tak poté "Tarif pro dětské hodinky" za 104Kč/měsíčně.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Marek-26 napsal:

"Tarif pro dětské hodinky" za 104Kč/měsíčně.

Pokud jsem pocholil co je psano na VF, tak tarif detske hodinky mi prodaji pouze s nakupem novych hodinek z mabidky VF. 

"Tarif je se smlouvou na 24 měsíců a prodáváme ho pouze s chytrými dětskými hodinkami." 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ tomus Taky volba, akorát s omezením, že ta SIM je čistě datová a nelze z ní a ni volat ani z ní odesílat SMS.

@ Tube VF má zjevně smysl pro humor, když neakceptuje zákon o el. komunikacích, ve kterém je jasně uvedeno, že výpovědní lhůta může činit max. 30 dnů a tudíž smlouva na 24 měsíců nemá žádný význam :D
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JanaZoo

Díky za tipy. Tu Twist kartu od T-mobilu mám v telefonu jako druhou sim už třetím rokem kvůli bezkonkurenčně levným datům a volat se z ní dá. Není to čistě datová simka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.Shitler Ale zákon akceptuje, není to úvazek, výpověď bez sankcí normálně můžete poslat. Je to jen délka platnosti nabídky/tarifu. Alespoň si to myslím. A také, že je to proto, aby nedopadli jako UPC, které mělo za ta léta stovky různých tarifů a nebylo možné ty staré ukončit, protože je někdo stále měl a odmítal změnu. A pak je to nejspíše ještě kvůli nákupu HW na splátky, kdy je nutné při předčasném ukončení to zařízení doplatit.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ JanaZoo Já ten tarif za 499 Kč (12x 1 GB) na rok mám taky (zaplatil jsem ho na datové SIM, jenž se prodávala do EET pokladen) a volání bohužel nefunguje. Asi záleží, o jakou SIM se jedná.

@ Marek-26 Nebo VF sází na to, že spousta lidí zákony vůbec nezná a prostě je nenapadne, že mohou skončit dřív :)
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Emtéčko (https://emtecko.cz/trz/) bude od února mít tarif 750MB za 50 Kč měsíčně. Ještě je ale potřeba platit paušál 29 Kč. Emtéčko se ale hlavně vyplatí, když si ho pořídí celá rodina nebo parta. Na všechna čísla Emtéčka se totiž volá/SMSkuje zadarmo. A mají i dobré ceny na rozumná data, já dětem platím 180 Kč za nyní 3 GB, ale od února to bude 5 GB měšíčně.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...