Přejít na obsah

VTV Box a rozhlasové stanice


CableG

Doporučené příspěvky

Box celkem fajn, bál jsem se asi víc, než bylo potřeba. Ale jednu věc nemůžu objevit - jak přepnout na rozhlasové stanice - ideálně stejně pohodlně, jako kdysi na starém Kaonu - tj. tlačítkem na dálkovém ovladači? Asi smůla, že jo?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Na ovladači klikni na symbol "domeček"

pravou šipkou na ovladači přepínej až na nápis "aplikace"

spodní šipkou klikej až dolů, objeví se obrázek tranzistorového rádia.

šipkou se proklikej do symbolu "tranzistorové rádio"

Klikni na OK.

Objeví se seznam rozhlasových kanálů.

.... a je to.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Hezké odpoledne, 

nabídka se opravdu liší podle typu využívané Vodafone TV:

Vodafone TV přes internet - rádia jsou k dispozici v aplikaci Českého rozhlasu, která je dostupná v hlavní nabídce (ikona domečku na ovladači). Naladit jdou jen stanice ČRo.

Vodafone TV přes DVB-C (kabelová TV) - rádia jsou k dispozici kromě výše uvedené aplikace také na programových pozicích od čísla 300 dále. Jsou tam i komerční rádia.

 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 1. 2022 v 10:21, Ivo Mašek napsal:

Na ovladači klikni na symbol "domeček"

pravou šipkou na ovladači přepínej až na nápis "aplikace"

No právě, jak poznám, že jsem na nápisu aplikace, když nemám zapnuté nic, co by dělalo obraz? Já vím, že to asi vypadá divně, ale mám tenhle box v místnosti, kde mám jen projektor a zapínat ho kvůli tomu, že si chci pustit rádio, mi přijde takový jako ne úplně ideální 🙂

 

Starý Kaon je na tohle mnohem lepší - na ovladači přepínač radio/tv a na displeji je vidět název stanice.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Starý Kaon je na tohle mnohem lepší - na ovladači přepínač radio/tv a na displeji je vidět název stanice.

Ano, tohle bylo fajn. Ono na těch ovladačích (Kaon i "cihlička") bylo také ještě jedno kouzelné tlačítko, které mělo název "i". To i když se člověk koukal na nějaké 150 pozici, a chtěl základní info, na co to vlastně čučí, tak zmáčkl to kouzelné tlačítko a věděl základní info, které se objevilo na obrazovce a dokonce šlo nastavit, kolik vteřin to info tam bude, než automaticky zmizí. Na současných DO se holt zase musí vlízt do toho "domečku". A pokud se sleduje nějaký ten první až pátý kanál, tak to ještě jde. Ovšem pokud je člověk někde na té 150 pozici, tak holt musí šipečkou klikat a klikat ..... a hlavně nezapomenout během toho klikacího maratonu, jak se vlastně ta stanice jmenuje. 😃

Holt francouzi, kteří ten STB zázrak vyrábí, to pojali jinak. Na druhou stranu - zase často vedle na PC otvírám Centrum.cz, kde v kolonce TV sleduji info pořadu, který vedle na TV sleduji. Ono to vyjde rychleší, než ten "domeček" s klikacím maratonem. 😃

Jóó ...... pokrok nezastavíš. A když si k tomu představíš toho robotka Tobiho, který se prý stále učí, ale s prominutím, je stále bl*ý jak pučtok, ........ no zkrátka to je pak veselo. Ale zase nebýt Tobiho, tak bych nikdy nezjistil, jaké až černé a hromující vlastnosti jsou ukryty v hloubi mé duše. 😄.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...