Přejít na obsah

Chaos ve vyúčtování


Návštěvník Lenka55

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lenka55

Několikrát jsem již volala do Vodafonu a stále to není vyřízené. V létě jsem dostala nabídku na nízkou cenu od T-Mobile , tak jsem chtěla smlouvu u Vodafonu zrušit, ale operátorka mi nabídla stejné podmínky za ještě nižší cenu, tak na to jsem přistoupila a od té doby každý měsíc mám napsané, že budu platit nižší částku a vyúčtování je pak na původní. Už přestávám mít chuť to řešit, nakonec mám třeba jeden měsíc 2 vyúčtování, pak zase přeplatek - nižší -než jsem zaplatila podlemého navíc , prostě tomu vůbec nerozumím. Kam se mám obrátit pro konečné rozhodnutí? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Chaos ve vyúčtování

Nazdar, mě převedli pod VF z UPC a no zmatek na zmatek, platba mi přišla 2x ,tak jsem tam napsal nakonec z toho bylo že je tam vlastně přeplatek a nějáký kačky tam jsou navíc a dalsí vyučtování taky nesedí ale napsala mě že na to nemám koukat že se to všechno během 2 měsíců srovná a vypadá to že to tak bude ale myslím si o tom svoje..... radši to nebudu dál komentovat ale vypadá to že to opravdu srovnaj

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že to moc prožívate. Prostě zaplaťte co vám naúčtovali a hotovo. Každej by měl vědět, za co kolik platí bez ohledu na papír. Takže pokud mě dojde účet na 1000 Kč a vím, že platím měsíčně 500, tak logika mě říká, že mám zaplaceno i za příští měsíc. Za týden udělám kontrolu v samoobsluze, pokud uvidím přeplatek - nic už neřeším. Pokud ne, vezmu potvrzení o zaplacení a reklamace. Tečka. 

Život je jednodušší když si ho jednodušší uděláme.

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zas tak neprožívám ale když ti zaplatím 1000kč jak říkáš a podívám se jak říkáš do ůčtu a tam je napsáno 3 týdny že příští platba má být 2300kč nechápu jak na tu sumu příjdou to nevychází ani ten tvůj dvojnásobek a nakonec z toho vyleze přeplatek 172 kč no tak to mi zase tak jednoduchý nepřipadá....ale já věřím že se to časem srovná, už to nesleduju a mám klid

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od té doby, co mě převedli pod Vodafone, tak se nestačím divit. V samoobsluze mi psali, že dlužím 1224 Kč, i když platím přes SIPO 609 Kč měsíčně. Pak mi přišla faktura, že mám přeplatek a nemám platit nic. Teď v prosinci mi přišla faktura na 478 Kč se splatností 25.1.2022, což by sice odpovídalo mé službě mínus přeplatek, ale zúčtovací období je 16.11.21-15.12.21. To mi hlava nebere.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...