Přejít na obsah

Inkaso


Návštěvník JanaPušková93

Doporučené příspěvky

Návštěvník JanaPušková93

Dobrý den, mám jen takovou otázku jelikož tomu nerozumím dostala jsem vyúčtování ale mám zřízené inkaso a teď jsem platbu odeslala z účtu rychlou platbou a nečekala až si to strhne samo a má otázka je když jsem teď uhradila jestli si to inkaso nestrhne z mého účtu další platbu ? Děkuji předem za odpověď a přeji hezký den a krásné prožití  VÁNOC a šťastný NOVÝ ROK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza

Obecně každá společnost si platby za každý měsíc zadává do SIPA sama. Pokud vidí, že faktura už je zaplacená, tak by tu částku neměli žádat v SIPU následujícího měsíce. Platby do SIPA se zadávají zhruba do 25-tého každého měsíce. Výhoda SIPA je v tom, že společnost nebere toho i jiného za neplatiče ( neuhrazení platby do data splatnosti ), protože SIPO lze zaplatit i poslední den v měsíci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já platím SIPO od roku 1984 a na poštu fakt nechodím. Jmenuje se to : "SIPO - Bezhotovost" a každý měsíc mě pošťačka hodí do kaslíku papírový doklad.

Pro zajímavost:

Od 1. února změna cen služeb SIPO (samozřejmě směrem nahoru ...... ale minimálně)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...