Přejít na obsah

Nefunkční zpětné zhlédnutí


Návštěvník Haluska

Doporučené příspěvky

Návštěvník Haluska

Jde se vám přihlásit do Vodafone TV  ? Dnes to vůbec nejde. 
Píše to:
Nelze získat informace ohledně účtu. Zkuste to, prosím, znovu později. (WA251)

 

Hlásím se s účtem Vodafone TV ( ne Horizon ), který v minulých dnech fungoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na VTV chyba WT1807 a MG007

Škoda že Vodafone nenabízí tuto Appku i zákazníkům UPC co ještě nebyli převedeni rád bych ji vyzkoušel - jinak Horizon GO mám nainstalovanou dokonce i na Chromecast Google TV přes Hdmi  na velkou TV a za pomoci myši jede jak má.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • 2 x CA modul 2 x Dreambox DM920
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak se dívám na to své "neš" 😞 a ohledně kabelů - v principu souhlasím co píšeš. Co je výhodnější pro providera nedokážu posoudit. Jen koax mi prostě nikdy nepřirostl k srdci. Ať už po mechanické stránce, tak po stránce nastavení, případně použití koncových zařízení.  Tím bych to raději uzavřel, nějak nedokážu oponovat nebo porovnávat oba systémy. Zkrátka raději někde natáhnu kus UTPčka, než koaxu. Pokud bych si mohl vybrat, metaliku bych úplně opustil a raději bych optiku až ke svému zařízení.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně já nechápu jak někdo může úplně nahradit spolehlivé a bezvýpadkové vysílání přes DVB-C po koaxu, výrazně méně spolehlivým a méně kvalitním internetovým vysíláním přes OTT v podobě mobilní aplikace Horizon Go, nebo Vodafone TV.

Podle mě je nejlepší kombinace obojího, na živé vysílání jet po koaxu přes DVB-C a na zpětné zhlédnutí, videotéku a podobně používat OTT služby.

  • Souhlasím 10
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Haluska

Tak tu máme pokračování. 😄
Dneska jsem si zašel k sobě na firmu. U společníka na PC byl přihlášený můj Horizon účet, kde se čas od času pustila TV jako kulisa. Dneska jsem mu teda chtěl přihlásit Vodafone TV. PC s RX 580, 2 monitory oba přes HDMI + klasická TV přes HDMI, žádná VPN,  W10, vlastně na tom PC není vůbec nic nestandardního. Přihlásím tv.vodafone.cz, kliknu na TV, ani se nanačetla a chyba WT 1807. 😄
Skočím teda k sobě na PC, tam mám 4x RX 580 a 6 monitorů všechny přes HDMI. Přihlásím Vodafone TV, zapnu TV a WT 1807. 😄
Jako vážně? 😄 Reálně, funguje ta internetová TV někomu na klasickým PC s více monitorama? 😄
Zatím jsem zkoušel 9 zařízení, Vodafone TV mi funguje jen na jednom a to je telefon OnePlus 6T. Skvělá bilance! 😄
BTW: Máme programátorskou firmu, nechcete tam s tím nějak pomoct? 😄 Protože my jako menší firma vydávat podobně nefunkční řešení, tak už jsme asi dávno bez zakázek a nejspíš bydlíme pod mostem. 😄

Upraveno uživatelem Haluska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...