Přejít na obsah

Telefon na splátky


Návštěvník MatyZgg

Doporučené příspěvky

Návštěvník MatyZgg

Dobrý den, chtěl bych přejít k Vodafonu, zařídit si u nich tarif a koupit si telefon (iPhone 13) na splátky.

Problém je v tom, že chtějí 17000 ihned a postupně doplatit ve splátkách. Dá se zmenšit první velká část splátky z těch 17000,- třeba na 10000? 

 

Doufám, že jsem vše vysvětlil a někdo mě pochopí, všem děkuji za rady, hezký den :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych asi jen dal dobrou radu, kupuj pouze to na co máš v peněžence a když už si brát něco na splátky, tak pouze životně nepostradatelné věci, což dle mého názoru ajfoun za 23k určitě není.

A pokud se pro telefon přesto rozhodneš tak nezapomeň že nemá nabíječku, takže pokud nemáš nějakou vlastní, nebo máš nějakou starou tak to bude ještě další investice.

Já myslím že Vodafone se prostě sichruje, aby někdo neudělal nějaký podvod, včera jsem zrovna řešil problém s jednou paní, která si u Vodafone objednala telefon se slevou xa 3000 Kč a Vodafone po ní chtěl ještě  vratnou jistinu 6000 Kč, což zaplatila ale telefon stále nemá a Vodafone se prý nějak nemá k tomu to řešit.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.Shitlerdobře, tak za kvalitní auto kterým třeba jezdím denně do práce, do ciziny apod chápu, že se vyplatí investovat. Stejně tak chápu, když si někdo raději koupí kvalitní oblečení za tisíce. Stejně tak chápu, že si někdo připlati za dobré jídlo, to jsou všechno věci které prostě potřebujeme. Ale mobil?? Navíc když za rok bude zase jinej, to člověk ani neskončí se splátkami a už je mobil zastarelej. Z mého pohledu to je rozmazlenost dnešní doby, nic jiného. Stejně tak nechápu proč si někdo pořídí televizi za 80 tisíc. To je megalomanství a to nemá nic společného se zdravým rozumem. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ marek-81 Každý člověk má priority někde jinde, co je pro někoho zbytečnost a megalomanství, to zase pro jiného tak být nemusí. Nemluvě samozřejmě o závislostech, kdy pro kuřáka není problém fouknout klidně 3000 Kč měsíčně, což třeba nekuřák může investovat do mobilu na splátky (osobně bych si ale mobil na splátky taky nevzal, resp. na splátky nemám vůbec nic).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...