Přejít na obsah

Aktualizace Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Také by mě zajímalo co se v nové verzi softwaru změnilo (základní Vodafone box), původní označení bylo:

Verze softwaru: 6.1.9000.09da(el)/6.1.9000.09900002

Verze uživatelského rozhraní: 61.900.18

a nové:

Verze softwaru: 6.1.9000.09ea(el)/6.1.9000.09900010

Verze uživatelského rozhraní: 61.900.181

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník M&M

Tak jsem si pořídil VF TV krabici, dosud jsem řešil přes CA modul a popravdě obecně jsem trošku rozčarován a zklamán:

 

- s CA modulem nemám zpětné zhlédnutí TV, nahrávky a další vychytávky ačkoliv za něj platím 70Kč

- s TV krabicí mám tyto vychytávky, a v mém případě i aplikaci napřímo pro Netflix a HBO (které moje "chytrá" stará TV neumí), ale zase to neumí HbbTV

 

Takže abych využil plné možnosti, tak musím mít obě zařízení - tedy 2x 70 Kč (a přepínat vstupy, podle toho co zrovna potřebuju využít)

Nějak mi není jasné, z jakého titulu si Vodafone účtuje měsíční poplatky za něco, co reálně limituje plné využívání primární služby, kterou poskytuje a za kterou platím ...

Přijde mi to trošku jako nehoráznost a sprostárna.

 

Navíc celé slavné třízení a řazení programů (což televize obecně umí už desítky let), tak hurá ...Vodafone to jakože také už umožnuje.

Takže si seřadím programy dle svých preferencí, ....a pak se přepnu do EPG a jako fakt ...?? EPG zůstává řazené dle původního nastavení? Takže když si např. na 5ku dám Primu a přepnu do EPG abych viděl na co koukat dál anebo co dávají na jiných programech, tak najednou na čučím na program CT, protože řazení kanálů nemá vliv, aby se stejně seřadili stanice i v programu ...??

To musel opravdu vymyslet nějaký inteligent.

Uniká mi něco nebo dělám něco špatně, ...anebo tam fakt vůbec nepřemýšlí nad tím co dělají?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na HbbTV ti stačí většinou mít naladěnou základní  nabídku Start v DVB-T, takže na to CA modul nepotřebuješ.

Ale kdyby to ta krabice také uměla, tak by to asi dost lidí včetně mě ocenilo, ale pochybuju, protože budoucnost je v IPTV a tam HbbTV nefunguje, což nějak nechápu kdo to takhle vymyslel.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hours ago, M&M said:

Takže si seřadím programy dle svých preferencí, ....a pak se přepnu do EPG a jako fakt ...?? EPG zůstává řazené dle původního nastavení?

To nechápu. Já když si na STB otevřu EPG (zeleným tlačítkem), tak tam mám programy srovnané správně, tak jak jsem si je seřadil.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@M&M U CA modulu platíš za jeho pronájem a nikoliv za to, že by ti CA modul umožňoval nějaké zpětné sledování apod. Zatím může být člověk rád, že si díky CA modulu nahraje sám pro sebe co chce a není nijak omezen. Až se u CA modulu spustí funkcionality CI+, pak už třeba nepůjde ani nahrávat sám pro sebe.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...