Přejít na obsah

Eurosport 2 HD


Jardabr

Doporučené příspěvky

Mám stejný problém, žádný z kanálů na frekvenci 770 MHz mi nejde, všechny ostatní kanály jdou naprosto v pohodě. Problém se ale týká pouze televize v jedné místnosti, nejvzdálenější od zásuvky UPC, na druhé televizi, která je blíže, problém nemám. Koaxiál k TV je kvalitní, s dvojitým měděným stíněním, konektory jsem použil šroubovací satelitní, a je mi divné, že se problém projevuje jen na této frekvenci. Kdyby byl problém v kabelu, asi by se projevil i u jiných programů, ale tam mám všude 100% kvalitu signálu. Je pravda, že v okolí TV mám nějakou další elektroniku, jako router, NAS, TV box, a koaxiál vede přes byt spolu s ethernetem, ale to by snad sinám ovlivnit nemělo, ne? 

@Jardabr Podařilo se vám to nějak vyřešit?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem u známého náhodou zjistil, že mu nefungují programy na frekvenci 778 MHz (RTVS 1 a 2), prý se tak stalo před pár týdny. Asi nějaká nově spuštěná BTS a díky mizerným rozvodům po domě holt smůla (rozvody jsou po bývalé STA a tažené venku mezi fasádou a zateplením, takže nulová šance na výměnu).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký koaxiál? Ten přívodní z chodby do jejich zásuvky? Tak ten u mě nevymění, není přístupný. 🤥

 

A nedá se to rušení nějak odstínit? Nepomohl by nějaký jiný typ koaxiálu k té TV? Nebo nějaký zesilovač, oddělovač nebo něco takového?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...