Přejít na obsah

Poplatek za převedení z ExUPC do systému VF


Návštěvník Honza

Doporučené příspěvky

Návštěvník Honza

Zdá se mi, že i VF klienty neinformuje o všem co je důležité! V 11/2021 jsem byl převeden ze systému exUPC do systému VF. ExUPC mi vystavilo včera konečnou fakturu s přeplatkem (jiné zúčt. období a platba zpětně). Na faktuře mě zarazila kolonka " PŘEVOD PŘEPLATKU Z exUPC DO VF" , kde byl přeplatek ponížen o tuto částku. O tomto poplatku nikde neinformovali ( emailem, sms apod. ). Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David Kovačík

Mám to taky tak. Přeplatek 74.58kč již krácen o 19.40kč "PŘEVOD PŘEPLATKU Z exUPC DO VF" tady si už celkem fakt někdo děla srandu....
EDIT
+ nové vyúčtování od Vodafone - 
283,25 Kč + 231,24 Kč + 20,70 Kč (pevná linka, kterou nikdy nikdo neviděl za "Délka užívání účtu: 25 let 8 měsíců 2 dny") = 605kč dohromady...prej...

 

vodafone1.jpg
vodafone2.jpg

 

Aha sorry, HTML kód evidentně nefunguje a příspěvek už nejde upravit 😄

Prosím moderátory o úpravu, jestli to jde, nebo o smazání části pro "prej..." děkuji.

 

Upraveno 🙂 Marek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ty čísla to snad generuje náhodně 🤷🏻‍♂️ Já (protože mám u Vodafone víc plátců) jsem si zpřístupnil jeden účet pod druhým a kupodivu ani stejná služba neukazuje stejnou cenu (u účtu plátce bylo 907 Kč, v účtu, který má povoleno tento účet uživatele je 837 Kč). Teď tam kouknu a jako administrátor vidím cenu 1679 Kč, jako uživatel 514 Kč.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@CableG @OndrejB změnilo se účtovací období, v UPC bylo od prvního do posledního, nově je do 20 v měsíci. Dále platíš dopředu a ne zpětně, jak jsme byli zvyklí v UPC. Dnes jsem volal na linku.

Jsou to poměrné části, za další měsíc už bysme to měli mít všichni snad ok 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David R. To vím, ale to nevysvětlí proč jedna a tatáž služba má pro přihlášení administrátora aktuální cenu než při přihlášení jako uživatel.

btw a už vůbec to neřeší to, že zjevně (alespoň pokud mohu soudit podle cen, které mi dorazily společně s avízem o migraci do VF) nové ceny jsou všechny mírně vyšší než byly ceny, které se účtovaly v exUPC režimu. Jak to bude doopravdy teprve zjistím, protože první převod jsem měl koncem listopadu, takže nemám zatím žádnou fakturu, která by byla za jeden měsíc přesně a nebyly v ní nějaké převody.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@OndrejB @CableG Dobré odpoledne, během prvního období po přesunu služeb není výše aktuální útraty přesná (důvodem je zohlednění případného nedoplatku/přeplatku v systémech bývalého UPC). Ve Vyúčtování budete mít částky správně. Částku za právě probíhající období uvidíte správně od následujícího zúčtovacího období. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 3 hodinami, David R. napsal:

změnilo se účtovací období, v UPC bylo od prvního do posledního, nově je do 20 v měsíci. Dále platíš dopředu a ne zpětně, jak jsme byli zvyklí v UPC.

Driv u UPC se takova zmena nejmene jednou taky stala... plus, treba pri prevodu smluvy na jinou adresu (nebo cojavim, pri cem) se mohlo taky zmenit presne datum zuctovaciho obdobi.

Pak to ale bylo podrobne ve vyuctovani rozepsane, hezky "pomerna cast predchoziho obdobi: jedna castka", pak "pomerna cast noveho obdobi: druha castka", atd. Pekne prehledne, takze se clovek mohl lehce a logicky dopocitat...

Tady ovsem nejak zadne castky rozepsane nevidim... Zrejme ve jmenu toho, aby chudak uzivatel nebyl nedejboze pretezovan informacemi... a/nebo protoze by se jim to tam tim OBROVSKYM pismem a s OBROVSKYMI mezerami mezi radky, jako pro trilete deti, neveslo... 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...