Přejít na obsah

Pevna linka sekani hovoru


Návštěvník Sun

Doporučené příspěvky

Návštěvník Sun

Dobry den,

 

 mam jeden velky problem. Pevna linka ja slysim dobre ale druha strana slysi kazde druhe slovo. JIz byl menen telefon 2 krat pak vymenili modem a porad druha strana slysi kazde druhe slovo.

 

Udajne je signal dobry. Telefom je pripojen primo do modemu. Mam podezreni ze je spis problem na ustredne nez u mne, CO mam delat? JIz to resim nekolik mesicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak aspoň nemusím toto téma zakládat sám, protože naprosto stejný problém (pouze s rozdílem, že připojení mám 240/40 a ne v Praze, ale v Brně) a také několik měsíců slyším volaného dobře, leč volaný slyší každé moje páté slovo v každé dvacáté větě. Modem Compal samozřejmě vyměněný (mimochodem při té příležitosti se zjistilo, že ten původní Compal byl jakýsi repas), týden v pohodě a pak opět viz výše. Telefonních přístrojů jsem u sebe také zkoušel několik a pořád totéž. I ten technik od VF si donesl aparát svůj a také měl výpadky v hovoru. Až bude nálada a čas, tak opět objednám další návštěvu (cukroví už je napečeno :D ).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento problém mám již mnoho let. Modem stačí na chvíli vypnout a problém nastane zase až po několika týdnech (alespoň u mne a i pár známých se stejným problémem).

Poslední léta když si vzpomenu, tak v noci modem vypnu a až si někdy v dalších dnech vzpomenu, tak ho zase zapnu.

 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak zajímavé je, že VoIP hovory (Odorik) jsou naprosto bezproblémů, žádný výpadek se nekoná. Možná kdyby Vodafone přestal používat jakési svoje pochybné řešení pro netové volání (byť tedy převzaté od UPC) a zavedl klasický SIP s přihlašovacím jménem a heslem, tak by to bylo přínosnější, než se držet mastodonta a akorát řešit stížnosti klientů na nefunkčnost...
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...