Přejít na obsah

Chuck tv UHD


Wilbur

Doporučené příspěvky

Zdravím. Na kanále Chuck TV UHD mám na tv LG uprostřed obrazu asi 1cm silný svislý pruh. Je i na zmenšeným obraze v tv průvodci, taže předpokládám, že obrazovkou to není. Na kanále CHuck TV v HD rozlišení nic takovýho není. Nemá někdo stejnou zkušenost? Při přehrávání UHD filmů taky žádnej problém.Používám CL modul do tv. Díky za reakce.

  • Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Wifi modem, telefon
  • Praha 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho VF 100 jsem si všiml včera večer. CZ stopa mlčí,  anglická jede. Přitom samostatný program má normální CZ zvuk.

Koukám, že VF má v tom nějaký hokej. V TV na kanalu VF100 běží National Geographics HD, kde ale nejde ten CZ zvuk. V Horizon GO na VF100 ale jede FilmBox Premium HD, ale s EPG z Nat. Geo. 😉

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
Návštěvník valiceko

Dobrý den, mám novou 4K TV Sony XR-50X93J s CA modulem (ještě za dob UPC zakoupen od firmy Lica). Všechny SD i HD kanály TV zobrazuje korektně, ale pokud přepnu na Chuck TV UHD, tak po chvíli točení kolečka vidím jen černou obrazovku. TV však podporuje příjem ve 4K rozlišení, tuner DVB-C má, podporu HEVC také. Máte stejný problém s příjmem tohoto kanálu prostřednictvím TV tuneru DVB-C s CA modulem? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...