Přejít na obsah

Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WT1809)


Návštěvník Alex

Doporučené příspěvky

V 2. 5. 2022 v 21:55, skejpa napsal:

Taky mi to nejde v Chromu. Aktualizovaném. Přitom dříve to fungovalo. Zkusil jsem teď Edge a ten funguje...

Totez........ -"Chrome je aktuální / Verze 101.0.4951.54 (Oficiální sestavení) (64bitový)" . Edge jede dal bez problemu.
Udelalo to asi po aktuyalizaci na vyssi verzi chromu, takze nejaka nekompatibilita? V tom pripade by nekde mel byt postup co treba udelat v nastaveni chromu pro znovu uvedeni do funkcniho stavu. Treba bezte do nastaveni - zabezpeceni a tam to a to nebo flags a pak to a to....
Nebo chrome uz neni podporovan? 
Nastesti nejsem odkazan na VF a jedu pres jineho op. Ale stejne chci aby se patricne odpovedni starali o funkcnost...

Nevim jestli to tu nekde uz neni... -nevsiml jsem si.
Zkusil jsem takovy vicemene zaklad. U mne zabralo a asi to zas chvilku pobezi...

vftv.thumb.png.19f2c147528bbb192679434369eec466.png

Upraveno uživatelem pan Novak
edit²:
  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

Pane Novák, díky za tip! Včera jsem s tím zápasil na PC a u všech mých tří prohlížečů pomohlo až smazání dat dle Vašeho návodu, super. Mám Eizo monitor, v HTPC pod Android TV jsem problém neměl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník GG_76

Mám podobný problémy díky kterým tu telku zruším, protože s UPC to takovy sračky nedělalo jako např.  na NTB připojenem k monitoru přes dokinu si TV od VODAFONU nepustím... stejně tak na jedný TV, kde mam apku nainstalovanou v google chromecast 4, ale je zapojeny do vstupu sounbaru a ze soundbaru pak do TV to tyhle apce taky vadí... přitom když je zapojeny do AV receiveru, coz jsem mel na druhy TV, tak tam to kupodivu nevadilo... Ovšem tohle omezování je totálně mimo a at se jdou s tím vycpat, protože ja si to chci pouštět podle sebe jak chci ja a nic timhle neporušuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...