Přejít na obsah

Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WT1809)


Návštěvník Alex

Doporučené příspěvky

Návštěvník Alex

Vyzkouseno na 3 PC (Linux, Win10, Mac) a browsery (Firefox, Chrome, Chromium, IE) v normalnim a anonymnim rezimu.. furt dostavam pri pokusu o prehrani "Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WT1809)"

v console vidim error code 400 (Bad request error):

VM3771:1 POST https://vdcr01h5.anycast.nagra.com/VDCR01H5/wvls/contentlicenseservice/v1/licenses 400

opy-sdk-js-all.js?v=0.44.5:17 VIDEOJS: ERROR: (CODE:5 MEDIA_ERR_ENCRYPTED) 6007 - Shaka Error DRM.LICENSE_REQUEST_FAILED (shaka.util.Error {
  "severity": 2,
  "category": 1,
  "code": 1001,
  "data": [
    "https://VDCR01H5.anycast.nagra.com/VDCR01H5/wvls/contentlicenseservice/v1/licenses",
    400,
    "{\"status\":\"UNGRANTED_REQUEST\",\"code\":400,\"errorCode\":4027,\"message\":\"Invalid request\"}",
    {
      "content-length": "86",
      "content-type": "application/json"
    },
    2
  ],
  "handled": false,
  "message": "Shaka Error NETWORK.BAD_HTTP_STATUS (https://VDCR01H5.anycast.nagra.com/VDCR01H5/wvls/contentlicenseservice/v1/licenses,400,{\"status\":\"UNGRANTED_REQUEST\",\"code\":400,\"errorCode\":4027,\"message\":\"Invalid request\"},[object Object],2)"
}) ue {code: 5, message: '6007 - Shaka Error DRM.LICENSE_REQUEST_FAILED (sha…age\":\"Invalid request\"},[object Object],2)"\n})'}

nejake napady co s tim da delat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hele, už mně ten shit funguje. Vadilo DVI připojení monitoru. No jo, asi by si tak někdo chtěl nahrávat ty tv srágory, to by se vyplatilo. Kupodivu všechny kecy o nefunkčnosti na W7, kterými mě krmila infolajna a mají to i v podmínkách činnoosti služby nejsou podstatné. 
Akorát už odtěď je to buď tv nebo práce :-) EIZO s DVI připojením kvůli vodafonu měnit nehodlám...

Ještě by mě zajímalo, co by se stalo, kdybych to propojil DP (GK má)  - DVI-D. Nemáte někdo zkušenost, jestli tohle obejití analogu bude vodafounské teleizi stačit?

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle popisu DVI-I, tedy konektor, který má v sobě analogovou i digitální část. Prý. Každopádně teď jsem to znovu vyzkoušel.  To Eizo musí být nejen vypnyté, ale od GK i "odkonektorované" a potom to na sekundárním monitoru (jenž se pro tu chvíli stane jediným, to jest primárním), který je připojen via HDMI funguje. Ještě pro zajímavost, to Eizo má podle manuálu na DVI-I vstupu hw ošetřené HDCP, ale stejně nic...
Trošku doufám v to propojení DP - DVI-D...

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník John Bodlina

Používám připojení monitoru DVI-D.  V prohlížeči EDGE televize běží, v prohlížeči Firefox nikoli (chyba WT1809). Tak, a kde je teď chyba?  Podotýkám, že systém i prohlížeče jsou aktualizovány na nejnovější verze.

Upraveno uživatelem John Bodlina
oprava textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to vyřešil jednoduše. Včera jsem TV zrušil.  Po telefonu, nic složitého. Jen zítra odnesu stb na prodejnu. U O2 jsem že stříbrné přešel na zlatou, to jest plná nabídka. Všechny programy jsou všude. Ta jejich nová aplikace již konečně funguje a je tam perfektní obraz, mnohem lepší než  přez jejich stb. Já už na to neměl nervy, tak jsem se rozhodl to rozseknout.

  • Souhlasím 2
  • To se mi líbí 3
  • Basic 250 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Modem
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...