Přejít na obsah

Převod z UPC do Vodafone


alnagon

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Evzen napsal:

Asi jsem to nenapsal srozumitelne... praveze je to presne naopak - ty korunove rozdily jsou zjevne udelane proto, aby clovek nemohl prejit na gigabit za zvyhodnenou cenu... protoze v podminkach je, ze stavajici zakaznici to muzou vyuzit pouze pokud nova cena bude vyssi nez stavajici.
No a kdyz tu stavajici nastavi tak, aby tesne - klidne treba o korunu nebo dve - prevysovala akcni cenu, za kterou bys ten gigabit mel, tak jses v prdeli... A kdybys ten gigabit tak moc chtel, tak jedine pekne za plnou cenu...

Kapiš?

 

zajímavý a ty podmínky kde to píšou někde najdu? Podle toho co jsem vyčetl cenu spíš určuje adresa, jestli je to standard, lite nebo lite ultra.

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o tu větu, která je vždy uvedena u takových akcí :

Stávající zákazník může nabídku využít při změně Pevného internetu na vyšší rychlost, pokud se tím zároveň navýší jeho měsíční cena
za Pevný Internet (navýšení měsíční ceny za službu se počítá z ceny bez modemu a po uplatnění všech slev).

Prostě stávající (věrní) zákazníci budou jen platit stále víc a žádných výhod se nedočkají. Asi se jich potřebují zbavit. Původní akce na 1 GB byla viz příloha, ale je to pořád dokola.

Podmínky nabídky internet s 50% a 30% slevou měsíčně „Promo Rychlejší Napořád“ pro pevný internet na doma - Vodafone.cz.pdf

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ahanak

Zdravím,

podle čeho Vodafone vybírá koho kdy převedou z UPC na Vodafone? Je v tom nějaký systém? 

Je možno se nějak dovědět kdy na něj přijde přibližně řada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, ahanak napsal:

Zdravím,

podle čeho Vodafone vybírá koho kdy převedou z UPC na Vodafone? Je v tom nějaký systém? 

Je možno se nějak dovědět kdy na něj přijde přibližně řada.

 

já zjistil datum po přihlášení do https://myexupc.vodafone.cz/

 

před 8 hodinami, petrmet napsal:

Jde o tu větu, která je vždy uvedena u takových akcí :

Stávající zákazník může nabídku využít při změně Pevného internetu na vyšší rychlost, pokud se tím zároveň navýší jeho měsíční cena
za Pevný Internet (navýšení měsíční ceny za službu se počítá z ceny bez modemu a po uplatnění všech slev).

Prostě stávající (věrní) zákazníci budou jen platit stále víc a žádných výhod se nedočkají. Asi se jich potřebují zbavit. Původní akce na 1 GB byla viz příloha, ale je to pořád dokola.

 

chápu, že se to nelíbí, ale mělo to UPC před tím jinak?

Jak jsem už psal, já budu rád když tam po přechodu zavolám a upraví mi cenu podle aktuální nabídky pro moji adresu, aniž bych musel dělat nějaké vyhrožováním odchodem

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 3 minutami, novcze napsal:

chápu, že se to nelíbí, ale mělo to UPC před tím jinak?

Ufff, proc je tak tezke chapat psany text? O tuhle klauzuli vubec nejde.
Jde o to velmi podivne a nijak rozumne nevysvetlitelne zdrazeni o par korun pri prechodu od UPC k VF. Zustavaji-li veskere sluzby UPLNE STEJNE jako doted - a to vcetne hardware jako modem, CA modul, nebo pevny telefon! - neni zadny smysluplny duvod, aby se o tech par korun cena zvedala...
Jediny duvod ja osobne vidim ve velmi prapodivne "nahode", ze nova cena je ausgerechnet o korunu ci dve vyssi nez je akcni cena nejake vyssi nabidky (vyssi rychlost pripojeni k Internetu, vyssi balicek TV)... na jejiz vyuziti se prave vztahuje ta klauzule. Jinymi slovy, jediny duvod tech parkorunovych rozdilu je podle meho prave a jen znemozneni vyuziti tech akcnich cen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...