Přejít na obsah

Rozpadávání obrazu po výměně za VTV STB


Návštěvník Budulman

Doporučené příspěvky

Návštěvník Budulman

Takže problém vyřešen, obraz je jak víno a nic už nezlobí!

Všechno vyřešil kabel za 84 kaček, který jsem natáhnul z TV zásuvky a na DATA zásuvce je už teď jen Internet modem. Takže to bylo opravdu tím divným zapojením na DATA spolu s modemem. Dokonce už i diagnostika hlásí "všechno cajk".

Nakonec mám teda na TV zásuvce 3 TV (2x CA a 1x VTV stb), prozatím přes dvě rozdvojky. Časem to přepojím na 3way splitter, ať mi tam zmizí to zbytečný, ale i tak funkční kabelové a rozdvojkové šílenství 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Tohle se mi naštěstí nestává, jen naskočí logo a pak za pár vteřin rovnou program.

Čím jsem byl spíš překvapený, je že když jsem nechal/zapomněl VTV stb zapnutý a vypnu jen televizi, za cca půl hodiny se mi televize zase sama zapne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník ahoso_vidaho

mě se zase stává, že po chvíli sledování tv přes VTV box začne obraz na půlsekundu jakoby vypadávat ( i se zvukem). Pomůže odpojení od boxu od napájecího kabelu. Ale po pár hodinách to začne dělat znovu. Každý den. A zajímavé je, že to dnes dělalo i u YouTube (app v VTV boxu).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

teď na VTV Set-Top-Box 2G_B zlobí zvuk hlasitost na televizi na živém vysílání 50%  a při přehrávání zpětném na 70% .Neví někdo kde je problém ,zkusil jsem i ten reset co věčně doporučuji. Je zajímavé přes televizi jde zvuk normálně, ale nebaví mě věčně přehazovat kabel. Protože ten jejich VTV Set-Top-Box 2G_B nemá výstup. Psal jsem i přes samoobsluho Vodafone v sekci zeptej se a na odpověď čekám měsíc.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

služba TV problém  č.1151146       Otevřená   06. 03. 2022 12:54  .

 

přes den slabý zvuk včera Animal Planet HD zvuk na 100% a večer po 20:00 hodině sám od sebe zesíli .Ten seto box sám zesílí ,když hraje díl.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...