Přejít na obsah

Obsah nelze přehrát. Zkuste to prosím později. (MV1851)


Návštěvník David Kovačík

Doporučené příspěvky

Návštěvník David Kovačík

Dobrý den.

Dostávám chybovou hlášku na zařízení "TESLA MediaBox QX4" "Obsah nelze přehrát. Zkuste to prosím později. (MV1851)". Umí prosím někdo poradit co je to za chybu a jak to zprovoznit?
A další dotaz k chybě (WT1807), kdy je k PC připojen monitor přes VGA konektor, je to dost hloupé "omezení" a jestli se to bude někdy řešit?
Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Obsah nelze přehrát. Zkuste to prosím později. (MV1851)

Obávám se že ani jeden z tvých problémů v současné době nemá žádné řešení, aplikace Vodafone TV je primárně dělaná pro mobilní zařízení jako jsou telefony a tablety, Android boxy nejsou podporovány.

A stejně tak bohužel i monitory připojené přes VGA konektor, což je prý z důvodu zabezpečení proti kopírování, už se to tady několikrát řešilo.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David Kovačík

A nějaký extra důvod pro nepodporování TV boxů mají, mimo "hrabání" peněz za pronájem Vodafone zařízení?
Vím, že se tu VGA konektor řešil, četl jsem ale nechápu extra důvod...ono se dá kopírovat pouze po VGA konektoru? 😄 Je to taková divná politika ale snad se to časem změní, mě nebaví při sledování TV neustále odpojovat druhý monitor od PC... Který mám mimochodem přes aktivní převodník Display port - VGA a ani tak to nejde.

A ještě dotaz, má prosím někdo otestovaný "TV box" "UMAX U-Box A9"? Chtěl bych si ho pořídit ale trochu se obávám, že budu mít opět smůlu a dostanu nějakou novou chybovou hlášku 😛

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boxy nemají potřebná zabezpečení, DRM, jiné rozlišení atd. Aktuálně bych si pro využívání Vodafone Tv žádný Android box nekupoval. To, že najdete box, kde to aktuálně funguje neznamená, že po aktualizaci to bude stále fungovat. A také bych neočekával, že bude Vodafone tak benevolentní k outdated appkám, jako byl LGI s Horizon Go (kde šlo používat x verzí zpět starou appku).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takových nás je hodně, co tuhle pakárnu nezkousnou, já taky jen čekám, až mě budou chtít převést a pak smlouvu zruším. Nepoužitelný box by se dal obejít sledováním TV přes PC, ale když není možné ani to, tak holt jiné východisko nemám 😧

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník PeťaN667

Teď jsem tuto hlášku dostal i na Xiaomi Mi 11, to asi není dobře, ne? Tady VGA nehrozí, mobil to je. Stává se mi to na některých WiFi sítích, někde to jde, někde ne. Vodafone dělá selekci? Teď jsem konkrétně na JMnetu a nic, kousek vedle v restauraci úplně v pohodě, mají providera Vodafone. 😦

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...