Přejít na obsah

registrace Compal CH7465LG-LC


kotasek

Doporučené příspěvky

Záleží na mnoha faktorech. Pokud nemáte ještě migrovanou smlouvu a není na smlouvě ani migrace v přípravě (cca 2 měsíce předem), tak byste to teoreticky mohl stihnout. Což jestli máte Cisco, tak bude stejně nutná výměna modemu, takže ve Vašem případě by to mohlo být ještě možné.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Olda

Tak jsem si klikl na odkaz výše abych zjistil stav převodu a píše mi to na základě variabilního symbolu že " Převedení vámi využívaných služeb bylo dokončeno. Vítejte u Vodafonu! "

Mám internet kabelem a modem Compal. Televizi mám DVB-C a v zařízení mám CA+ modul. Žádný technik u mě zatím nebyl ani mi nikdo nekontaktoval, pouze mám vyrovnané a převedené  vyůčtování pod Vodafone. Můžu takto fungovat pod Vodafone nebo mi ještě čeká návštěva technika ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu že už máš moderní modem a nemáš žádný set-top box, tak návštěva technika není potřeba, protože u tebe není žádné zařízení které by bylo nutné vyměňovat, což je důvod proč technik klienty při migraci k Vodafone navštěvuje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...