Přejít na obsah

Ověření exUPC zákazníků


petrmet

Doporučené příspěvky

Včera jsem byl převeden z exUPC do Vodafone. Dostal jsem několik SMS, kde bylo napsáno, že převod probíhá, pak že převod byl proveden a po ověření údajů se mohu přihlásit do samoobsluhy Muj Vodafone. Dnes mi znova přišla SMS, že se mohu přihlásit po ověření údajů. Včera i dnes jsem přes stránky "Ověření exUPC zákazníků"  zkoušel provést registraci, ale vždy po zadání variabilního symbolu mi to napíše "Nelze ověřit".  Variabilní symbol je opsán z faktur, kterých tady mám asi 120, je uveden i v Moje UPC. Vyzkoušel jsem prohlížeče Edge i Chrome, nejnovější verze. Co je to za blázinec ?

Pozn.: i přes ujištění, že se nic nemění, mě ode dneška svítí modem jako vánoční stromeček, i když do včerejška při normálním provozu všechny kontrolky zhasly.

Upraveno uživatelem petrmet
  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petrmet: Počkat nemá vůbec smysl... sám jsem tohle musel řešil. Čekal jsem týden, čtrnáct dní... Napsal jsem dotaz na podporu. Odpověď přišla zhruba po týdnu, naprostá pomoc k ničemu, pouze mi papouškové poslali odkazy na stránky, kde to nefungovalo. Znovu jsem na jejich reakci odpověděl, do dneška nemám žádnou reakci (odpověď jsem posílal v pondělí 8. 11.). Zkoušel jsem volat na tu jejich infolinku, kde jsem se nedostal přes nějaký krok v automatu. 

Takže nezbylo nic jiného, že jak idiot vyrazit na pobočku, kde mi po předložení OP poslali administrační kód k účtu. Pak jsem se dále doma ještě pral s tím, kam vlastně to číslo mám vložit, abych se přihlásil do Můj Vodafone. Nakonec se zadařilo a hned jsem si aktivoval přihlášení e-mailem/heslem.

 

Takže doporučuji přeskočit tuhle šaškarádu a rovnou vyrazit na pobočku, ušetříš si ve finále čas i nervy.

  • -
  • -
  • -
  • Vodafone Station, Huawei B2368-66
  • Plzeň
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nakonec zlomil. Ověřování přes variabilní symbol je nefunkční.

Přihlásil jsem se do Múj Vodafone přes číslo plátce a heslo, které mi včera přišlo SMSkou. Pak mi poslali další kód přes SMS, po vyplnění a aktivaci emailem mi poslali kontrolní email a po potvrzení mi zpřístupnili Můj Vodafone. Trochu boj bylo heslo, protože bylo uvedeno, že je třeba splnit 3 podmínky, tak dokud jsem tam neměl malá a velká písmena, číslo a speciální znaky, tak byli s heslem nespokojeni.

Další překvapení nastalo, když jsem se dozvěděl, že příští měsíc budu platit více než 2x tolik než dosud, ale doufám, že je to způsobeno tím, že platím přes SIPO a tento měsíc jim platba ještě nedošla. Potvrzení o přijaté platbě nejde nastavit emailem, jak bylo u UPC, ale pouze SMS.

Třeba se moje zkušenost bude hodit těm, které tento krok ještě čeká. Popis převodu, který mají na stránkách a rozesílají mailem, byl pro mě nefunkční.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přepojovali v létě. Když jsem zadal přihlašovací jméno a heslo (všechno sada čísel), které mě přišlo na mobil v SMS, tak mě to řeklo, že to jsou nesprávné údaje. Takže jsem jim napsal, co jako s tím, oni zavolali a dali jsme to dohromady (ta čísla byla samozřejmě úplně jiná). Trvalo to něco přes týden, celá ta anabáze.

Co se týče toho "většího" poplatku za služby, tak tam to je tak, že u UPC se platilo dopředu, tedy si zaplatil službu, kterou jsi ještě nespotřeboval., kdežto u Vodafone se to platí pozadu. U mě (a asi ne jenom u mě) se to vyřešilo automaticky tak, že jeden měsíc jsem neplatil nic. Mám také SIPO.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu rozebírat, co je dopředu a dozadu. Na mé poslední faktuře je napsáno :

Zúčtovací období 23.10.2021 - 22.11.2021

Datum splatnosti: 20.11.2021

částka 609 Kč

Platba SIPO proběhne kolem 18. - 20. v měsíci.

Od UPC jsem vždy v té době dostal potvrzení o tom, že platba proběhla.

V samoobsluze Můj Vodafone je napsáno, že příští měsíc mi budou účtovat 1224 Kč.

Současně je tam napsáno, že teď nemám nic platit.

Jsem zvědav, jak bude vypadat faktura za prosinec, předpis SIPO za prosinec a co se dozvím v Můj Vodafone.

Mám čím dál větší pocit, že ve Vodafone neví pravá ruka, co dělá levá ruka. Sloučení UPC a Vodafone je i po roce a půl nevychytané a uživatelsky nepřehledné. 

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes mi přišlo vyúčtování:

Zúčtovací období 23.11.2021 - 22.12.2021
CELKEM K PLATBĚ (včetně DPH) -137,52 Kč
CELKEM PŘEPLATEK ZA VYÚČTOVÁNÍ -137,00 Kč
CELKEM K PLATBĚ ZA VYÚČTOVÁNÍ (včetně DPH) 0,00 Kč

V Muj Vodafone je:
Utraceno Za aktuální období 1 224 Kč
zatím nemusíte platit
Zúčtování: 15. 12. 2021

Jsem zvědav, co bude v SIPO a jak bude vypadat příští vyúčtování.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník weselka

Mám to podobně, a ta cena v můjVodafon mě děsí... a není to 2x platba co platím aktuálně takže nevím jak k tomu došli a co je to za číslo

Příští měsíc budete platit: 1071 Kč
Aktuálně platím  Internet 302,94 + 70 Kč modem, TV 196,94 Kč což je dohromady 569,88 a na faktuře mám 569 rovných.

Potvrzení o platbě mi normálně chodí od Vodafonu do mailu stejně tak jako to posílalo UPC. Platím přes SIPO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak musím konstatovat, že dnes konečně po více než dvou měsících od převodu se vše srovnalo, tj. částka ve vyúčtování už souhlasí s mým tarifem a s údaji v samoobsluze Můj Vodafone. Nic nedlužím, ty částky, které se tam objevovaly, mě děsily. Jen splatnost je zpožděná o měsíc po zúčtovacím období, ale to je problém Vodafonu a je to asi způsobeno tím, že platím přes SIPO.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...