Přejít na obsah

CA modul od Vodafonu


alnagon
Přejít na řešení Vyřešil Marek-26,

Doporučené příspěvky

Návštěvník romandown
Před hodinou, keramik napsal:

No a tady se v plné kráse ukazuje debilita toho , že neumožňujete používat aplikaci Vodafone TV přes android box. Zákazník by si ho koupil a vyřešil by si to sám , stejně jako to funguje u všech normálních operátorů a i u UPC než jste mne migrovali. Takhle může ve druhé místnosti koukat maximálně na displej telefonu 🤮

Přesně z tohoto důvodu jsem byl donucen pronajmout si onen STB. Několik let jsem používal v AndroidBoxu Horizon od UPC. Pak z ničehonic přijde neschopný (nebo spíš všehoschopný) Vodafone a tahá z lidí prachy. Ale všeho do času. Jakmile se zorientuju v nabídce dalších providerů, dám Vodafonu po cca 20 letech u UPC sbohem. A něco mi říká, že nebudu sám... Neustálé výpadky internetu mě vytáčí celý ten rok, co Vodafone UPC začal likvidovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nic snadnějšího, než do druhé místnosti natáhnout za pár kaček koax. kabel a využívat dodávaný STB od VF. Nebo použít PC/NB, přes HDMI propojit s televizorem a sledovat VF TV přes webový prohlížeč. Samozřejmě by bylo lepší, pokud by VF nabízel víc možností, ale zatím aspoň takto.

@ romandown Jakmile se zorientuješ v nabídce dalších operátorů, tak rychle zjistíš, že všude je něco. Stačí se podívat na FB na stránky třeba O2 nebo TM a problémy tam popisuje kde kdo, stejně jako je popisují i u VF...
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ tramin Nefunguje to v případě propojení mezi PC/NB a monitorem/TV přes VGA. Pak ještě ve specifické situaci, kdy je z grafiky PC připojeno víc zařízení s duplikováním plochy (např. televizor přes HDMI + monitor přes DP), ale v jednom okamžiku je zapnuto pouze jedno zařízení. V takovém případě se musí buď používat obě zařízení naráz, anebo jedno z těch zařízení v Nastavení/Systém/Obrazovka (W10) vypnout. Jinak nevím o tom, že by měl někdo nějaké další problémy, ale rád si je přečtu.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Není nic snadnějšího, než do druhé místnosti natáhnout za pár kaček koax. kabel

Někdy to právě snadné není, např. ve staré zástavbě, zvlášť, když je primární zásuvka umístěna na nesmyslném místě. A také si třeba někdo nechce kvůli neschopnosti Vodafonu rozvrtat celý byt, když to donedávna fungovalo bez problémů.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Účastnická zásuvka je umístěna tam, kam si to umístění zákazník přál. A nevím o tom, že by něco dřív fungovalo jinak, když základem kabelovky je právě koaxiální kabel a ne nějaké netové pitomosti, ke kterým se soustavně část BFU upíná jako ke spáse. Jinak tedy rozvod koax. kabelu ke každé TV se praktikuje už od 70 let, kdy byla vytlačena anténní dvojlinka a nic se na tom nemění ani ve dvacátých letech 21. století
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...