Přejít na obsah

CA modul od Vodafonu


alnagon
Přejít na řešení Vyřešil Marek-26,

Doporučené příspěvky

Návštěvník romandown

Jak je tedy možné, že já do Set-Top-Boxu žádný koax nemám? STB jednou z internetu, tedy po LAN. Nemluvě o tom, že on žádný jiný STB nemá, on má jen CA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po technické stránce by to problém být neměl, aby to fungovalo i bez koaxu. Spíš ale VF chce, aby klienti využívali pro lineární sledování systém DVB-C a nezatěžovali zbytečně internet, tak tam asi bylo nějaké omezení administrativní. Možná už není, ale na to by měl odpovědět právě Ondra - Vodafone.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, tomus napsal:

To bude spíš problém špatného signálu než modulu.

No, to asi ne. To by vsichni z toho fora, ktere jsem pastoval a dalsich, zahranicnich museli mit spatny signal...Navic, ta novaTV nahradila tu starou, tedy na stejnem kabelu, kde nebyl nikdy zadny problem se signalem.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník romandown
před 48 minutami, tomus napsal:

@romandown A jak dlouho ten OTT setobox máš ?

Asi měsíc. Samozřejmě tomu předcházel dotaz na Vodafone, jestli mi to takto bude fungovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Kdyz znovu ctu Ondrovo vyjadreni, tak je mozna zakopany pes v tom, ze set-top-boxy museji byt vsechny stejne...
Tj. nelze kombinovat jeden STB s prijmem pres DVB-C a jiny STB s prijmem pres OTT... mozna ma VF v systemu "jenom jednu kolonku" na "zpusob posilani signalu do STB".

Ovsem CA modul se nepocita da kategorie STB, tzn. CA modul lze zkombinovat s OTT STB (zjevne, kdyz to tak romandown ma...). Ovsem uz by k tomu zrejme nesel pridat dalsi STB s prijmem pres DVB-C...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník romandown

Ano, CA lze provozovat současně se STB. Za tím si stojím. Nevím, co jak by šlo ještě přidat, ale původní dotaz zněl, jestli je možné provozovat STB když už uživatel má CA. Někteří to tvrdí, že nejde, přestože to zjevně nikdo nezkusil, Já tvrdím, že jde, protože to tak mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@romandown Hezké odpoledne, protože nevidím na nastavení vašich služeb, nemůžu říct, co přesně máte a proč něco funguje tak nebo tak 🙂 

Obecně ale platí, že pokud chce mít zákazník jeden paušál za Vodafone TV a k němu více pronajatých zařízení pro příjem (set-top boxy nebo CA moduly), tak všechna zařízení musejí být na stejné technologii. To znamená:

Vodafone TV OTT (internetová) - je možné použít a kombinovat pouze set-top boxy, signál je přijímaný jen přes internet

Vodafone TV DVB-C (kabelová) - je možné použít a kombinovat set-top boxy a CA moduly, signál je přijímaný přes kabelové vysílání + internet

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a tady se v plné kráse ukazuje debilita toho , že neumožňujete používat aplikaci Vodafone TV přes android box. Zákazník by si ho koupil a vyřešil by si to sám , stejně jako to funguje u všech normálních operátorů a i u UPC než jste mne migrovali. Takhle může ve druhé místnosti koukat maximálně na displej telefonu 🤮

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...