Přejít na obsah

CA modul od Vodafonu


alnagon
Přejít na řešení Vyřešil Marek-26,

Doporučené příspěvky

Návštěvník romandown
před 21 hodinami, ptd napsal:

Pánové, chtěl bych se zeptat, zda bych si mohl objednat OTT službu, když mám kabelovou televizi s CA modulem? Jde mi o sledování televize v druhém pokoji, kde není účastnická zásuvka exUPC? Děkuji.

Máte na mysli sledování přes SetTopBox Vodafonu i když už Vodafone přijímáte přes CA?

Upraveno uživatelem romandown
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník romandown

Asi se v tom ztrácím - každopádně, já mám TV na koaxu a CA modulem a v druhém pokoji STB na LAN a vše funguje. Proto mě zaskočilo, proč tu někteří píšou, že to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako u tebe to funguje v případě, kdy nemá připojení přes kabelovou TV Vodafone (exUPC). V opačném případě ale nikoliv a je potřeba zapojit i ten koax. kabel. Tedy aspoň v tomto duchu se to zde opakovaně prezentovalo, možná se už něco změnilo...

Nebo jak psal dnes Marek-26:

"@ptd Jde to, ale musíte si platit podruhé službu televize. Nejde si ke stávající jen půjčit box. Lepší by bylo si nechat udělat zásuvku v druhém pokoji."
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník romandown

Ach jo, takže - Jsem exUPC, mám původní UPC CA, od prosince jsem plně převeden na VodafoneTV, zašel jsem na nejbližší pobočku Vodafonu, na počkání mi dali STB, platím od té doby 70 Kč měsíčně a v jedné telce mám kabel (koax) a u druhé mám STB, kde s plnou funkčností jede TV včetně zpětného přehrávaní atd. Nevím, odkud čerpáš informace Ty, já z vlastní zkušenosti a reality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

" Ondra - Vodafone Posted January 19

Hezký večer,

k jedné Vodafone TV musejí být všechny set-top boxy na stejné technologii. Takže pokud se jedná o kabelovou televizi (podle vašeho popisu ano), tak i druhý set-top box k této smlouvě bude nutné připojit do účastnické zásuvky kabelové TV a bude ho možné využívat jen na adrese, kde už je ten první.
"

https://www.techforum.cz/topic/60687-mo%C5%BEnost-vyu%C5%BE%C3%ADv%C3%A1n%C3%AD-vodafone-tv-na-jin%C3%A9-adrese/#comment-450782
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...