Přejít na obsah

CA modul od Vodafonu


alnagon
Přejít na řešení Vyřešil Marek-26,

Doporučené příspěvky

To sice jo, ale s převodem na VTV i tihle nešťastníci přijdou o Horizon Go a tím o zpětné zhlédnutí, takže si ty boxy vymění stejně. Já jeden vrátil (no vrátil, nechal jsem ho na prodejně, kde leží možná ještě teď a pořád ho mám pronajatý) a jeden si nechal, protože ho mám hlavně jako tuner na rádio a k tomu VTV box zrovna dvakrát nehodí.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Zákazníci s TV službou, které převedeme do systémů Vodafonu, budou mít vždy přístup k aplikaci / webovému přehrávači Vodafone TV. Tedy i ke zpětnému zhlédnutí. A to i v případě, že si doma nechají původní Mediabox.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezva, mám tu několik počítačů s macOS, můžete poslat někoho, kdo mi na tom zprovozní VTV? Díky 🙂

Případně je k dispozici i tablet s ipadOS, tam aplikaci už mám a potřeboval bych zprovoznit AirPlay, tak jako to bylo možné s Horizon Go.

Upraveno uživatelem CableG
  • Souhlasím 2
  • Haha 1
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@CableG Samozřejmě to funguje na zařízeních, která pro aplikace nebo webový prohlížeč uvádíme jako podporovaná. Ale to už víte z dřívějších diskuzí. Mé upřesnění se týkalo něčeho jiného - že možnost využít Vodafone TV přes aplikaci či prohlížeč mají i zákazníci, kteří si nechávají starší set-top box bez chytrých funkcí.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, mají možnost, to je asi tak všechno. Kdyby ta možnost byla realizovatelná, nemusel jsem si pronajímat VTV box.

Zkuste to vidět celé tak, že jste určité části zákazníků degradovali službu a nejenže se jim to nesnažíte nějak kompenzovat, ještě navíc se tváříte, jako by bylo všechno v naprostém pořádku. Ne, není. A to nemluvím o tom, že starý box jsem vracel na prodejně 4.1. a v tuhle chvíli ho stále vidím aktivní na svém účtu v Můj Vodafone, ačkoliv jsem v sobotu na té prodejně byl a ptal se co jako s tím bude a v pátek jsem v na toto téma zadával dotaz v Můj Vodafone - aktuálně stále ve stavu “Odesláno”. Normálně tohle je na hození ručníku do ringu a celé to honem prodat někomu, kdo na tohle má kapacity a zkušenosti.

  • Souhlasím 2
  • Děkuji 1
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Já to mám převedené týden a stále víc přemýšlím , že jim to hodím na hlavu. Mám v obou televizích modul a k oběma připojený android box , na kterém koukám na O2 sportpack , zápasy hokejové ligy přes tipsport , dřív jsem přes to koukal i na Telly . Přece si kvůli tomu , že Vodafon chce vydělat na pronájmu svého boxu , nebudu ke každé televizi připojovat 2 boxy.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, keramik napsal:

Přesně tak. Já to mám převedené týden a stále víc přemýšlím , že jim to hodím na hlavu. Mám v obou televizích modul a k oběma připojený android box , na kterém koukám na O2 sportpack , zápasy hokejové ligy přes tipsport , dřív jsem přes to koukal i na Telly . Přece si kvůli tomu , že Vodafon chce vydělat na pronájmu svého boxu , nebudu ke každé televizi připojovat 2 boxy.

No a já zase mám u každé televize Apple TV a v televizi kartu. Proč bych si pronajímal box (navíc dost svérázný, ovládat televizi ovladačem od boxu zrovna dvakrát nejde, jednou už se mi stihnul odpárovat od boxu i televize a to ho nemám ještě ani měsíc), když si můžu do Apple TV koupit Telly, kde funguje všechno rychleji a lépe než u prémiového boxu TVT. Otázka pak je proč se trápit s VTV. Výhody vidím jen dvě - vyšší rozlišení při sledování lineárního vysílání (což ale prakticky nedělám) a rozhlasové stanice (na to ale musím mít starší Kaon, protože ovládání VTV boxu bez zapnuté televize zrovna dvakrát pohodlné není a když si chci pustit rádio, tak si k tomu nebudu přece pouštět televizi.

Před hodinou, Ondra - Vodafone napsal:

@CableG Je dobře, že jste nám ohledně toho napsal, na zprávu vám určitě odpovíme. Přijaté dotazy zpracováváme postupně, tak jen prosím o strpení, určitě se k němu dostaneme.

To já vím, box jsem objednával 23.11. a po mnoha urgencích došel 28.12., takže příležitostí, kdy jsem mohl postupné zpracovávání dotazů sledovat, bylo víc než dost.

  • Souhlasím 1
  • Haha 1
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...