Přejít na obsah

CA modul od Vodafonu


alnagon
Přejít na řešení Vyřešil Marek-26,

Doporučené příspěvky

Návštěvník TonekBrno

Jak dlouho trvá obnovení programové nabídky? Přes noc mi jela TV, když tam píšou, že se nemá zařízení vypínat a stále je můj požadavek jen vyřizován.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsou CA modul a karta správně vloženy (což lze zjistit v menu televizoru někde u pložky Podmínený přístup, kde bude vidět číslo karty a její oprávnění), tak by se i bez ruční reautorizace měla programová nabídka obnovit v řádu několika hodin (stačí nechat TV na programu Nova HD). Jestli je v zákaznické zóně nějaká hláška o vyřizování a nic se neděje, pak rovnou kontaktovat zákaznické centrum.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Lukeeno

Dobrý den, prosím, vím že se tu řešilo, ale vypadá to že se situace za poslední měsíce změnila.

 

Pokud si nyní koupím bazarový CA modul (1111059836 ) rovnou s předpárovanou kartou (01416731069-8), bude fungovat pro mou aktuální nabídku placených programů?

Respektive musí se  něco změnit v napárování s mým účtem, nebo prostě vložím CA modul a pojede to?  Nyní je zapojen STB Xiaomi.

 

Díky moc za info! 🙂

Lukáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

zařízení musí být spárováno s účtem. Ale ve světě Vodafone ty odprodaná zařízení neexistují, nejdou tam tedy navést (výjimkou je při migraci, ale to je jednorázová akce, následně s nimi též nelze hýbat). Do systému exUPC ještě navést jdou, ale je otázkou, zda to ještě povolí (nesměl byste být zařazen do procesu migrace). Díky CA modulu budete poté moci přijímat jen lineární vysílání, žádné VOD služby, zpětné shlédnutí atd. fungovat nebudou.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mne tak napadlo, dneska si lidi kupujou nove super televizory se super tunery. K tomu si poridi sluzby kabeloveho operatora a ten jim nacpe sve levne krabicky, takze ty drahe TV jsou razem degradovany na pouhe monitory. Takze jen diky CA modulu! muzete naplno vyuzit svoji super televizi. Samozrejme si nainstalujete O2TV, KODI a mate i to oslavovane VOD 😉 

 

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to vyřešil tak, že jsem využil kamaráda co pracuje v Itálii, ten mi koupil modul Tivusat a sleduju zdarma cca 100 HD kanálů a 7 ve 4K. Mám tam i plno jinak placených stanic jako Mezzo, Food Network, Vh1, ale hlavně všechny RAI. Samozřejmě mám výhodu, že ovládám italštinu, i když ne dokonale, ale filmu rozumím. Rezignoval jsem na ty naše mazanice, to nemá smysl za to platit. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Lukeeno Koupit si můžeš akorát CA modul, ale rozhodně ne kartu, která je majetkem operátora (vůči vratné záloze 200 Kč), takže pokud ti někdo nabízí kdesi v bazaru oboje, pak je to buď komplet celé nevráceno (prostě si někdo pronajal CA modul s kartou, ukončil nebo mu byly ukončeny služby a zařízení nevrátil), anebo je nevrácena jenom karta (ovšem v tom případě se bude VF nejspíš kroutit napárovat kartu novou). Z takto pochybného nákupu bych asi vycouval a buď sehnal CA modul prokazatelně čistý, anebo si pronajal nový přímo od VF.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lukeeno

Děkuji moc všem za odpovědi. 

@Marek-26 s lineárním vysíláním a nemožnosti použití "pokročilých smart" funkcí skrze CA to vím, stačí opravdu samotné vysílání a že nebude třeba platit pronájem STB do nekonečna 🙂

Jak prosím co nejsnáze zjistit zdali se ještě jedná o exUPC nebo už Vodafone přípojku?

A rozumím tedy správně že pokud jsem exUPC, Vodafone mi oproti vrácenému STB zašle dekódovací kartu, která se spáruje s CA (bazarovým, raději bez karty, díky @Adolf.Shitler!) a vše může teoreticky fungovat?

 

Ještě jednou děkuji za vysvětlení.

l.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to není pravda, odkoupil jsem už dva CA moduly, vč. karty, pouze jsem si ověřil podle S/N, že je odkoupený (červená tečka), následně se na infolince necha spárovat s číslem vaší smlouvy

pokud se přihlásíš do exMoje UPC a jede ti HorizonGO jsi ještě u exUPC, ale pokud už máš Vodafone TV a přihlásíš se do Můj Vodafone, tak už jsi pod Vodafonem

Upraveno uživatelem retron
.
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupený modul může být s kartou nebo bez karty na tom nezáleží, když bude bez karty Vodafone vám Na požádání dodá kartu, když bude společně se spárovanou kartou, tak vám ho jen navedou na váš účet, podmínka je samozřejmě před nákupem modulu zavolat na Vodafone a ověřit si zda byl opravdu odkoupený a není napojený na nějaký účet a druhá podmínka je že ještě nesmíš převedený do systému Vodafone, nebo už neprobíhá příprava na převedení, to si lze ověřit na webu Vodafone.

Já takhle v listopadu jeden modul koupil a všechno v pohodě.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...