Přejít na obsah

ECO Pátek


Marek-26

Doporučené příspěvky

Ahoj,

myslím si, že tato akce stojí za pozornost:

 

"Udělejte radost sobě i naší planetě. Přineste nám mezi 15. a 29. 11. svůj vysloužilý telefon. Postaráme se o jeho recyklaci a navíc vám za něj dáme slevu až 2000 Kc na nový mobil. Na https://tam.je/ecopatek se dozvíte vic. Hezký den, váš Vodafone"

 

Bring back Friday zákazníkům přináší možnost získání slevy až 2.000 Kč na nový telefon za to, že nám v období od 15. do 29. listopadu přinese svůj starý mobilní telefon k recyklaci (není podmíněno uzavřením či prodloužením smluvy).
Recyklace materiálů je jedním z hlavních pilířů společnosti Vodafone vedoucích k udržitelnému podnikání https://www.vodafone.cz/udrzitelne-podnikani/ 

Telefon, který nám zákazník přinese, nemusí být funkční / kompletní. Vysloužilé mobily za zákazníky zrecyklujeme a výtěžek navíc poslouží dobré věci (na aktivity Jedličkova ústavu a škol). 

  • Souhlasím 2
  • To se mi líbí 1
  • Děkuji 2
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@penca Není zač, moje zásluha je doslova 0 😄 

@mojmax Rozhodně! I kdyby to byl Alcatel Club 🙂 Já si pohrávám s myšlenou Redmi 9T za bezkonkurenční cenu. Výměnou za telefon bez baterie (trošku se nafoukla). K Vánocům Redmi 9T jako náhrada staršího telefonu, za mě ideální.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na stránce akce je u A52s uvedená cena 11.201 Kč a stejná cena je i v pdf ceníku z 1. listopadu. V eshopu je však cena 9.801 Kč a z té mi dnes na prodejně ve Vaňkovce dali za starý telefon k recyklaci automaticky slevu 2.000 Kč. Podle DF na mobilmanii však třeba v Letmu zájemce se stejným požadavkem odbyli a nabídli mu slevu jen 500 Kč. Vodafome v tom má na webu i na prodejnách zjevně trošku zmatek.

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na FB se na to lidi ptali a Vodafone odpověděl, že v teto akci A52s 5G stojí po slevě 9201 Kč.

 

Takže k té nižší ceně si musím telefon objednat na netu a pak pri osobním vyzvednutí chtít tu slevu?

Protože za necelých 8 tisíc je to velice zajímavá cena.

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.vodafone.cz/podminky/nabidky-a-akce/prineste-svuj-nepotrebny-telefon-a-ziskejte-slevu/

Dle tohoto je sleva 500Kč na jakýkoliv telefon z nabídky s hodnotou do 10.000Kč s DPH. Nad 10.000Kč je sleva 1000Kč. Pak tam jsou dva speciální telefony, a to Samsung Galaxy A12 se slevou 1.000 Kč + na Samsung Galaxy A52s 5G dostanete slevu 2.000 Kč. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...