Přejít na obsah

nedostupné DNS


Návštěvník LukasCervenka

Doporučené příspěvky

Jestliže to po továrním nastavení dělá problémy a opravdu je to problém s DNS - zkontroloval bych, zda nemám moc silný přijímaný signál, tak bych si nechal vyměnit modem, bude určitě v pronájmu, nemá smysl si kupovat vlastní router, když jste ho doteď nepotřeboval.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník LukasCervenka

Panové, díky za podměty! 
Omlouvám se že reaguji skoro po měsíci, ztratil se mi link na toto fórum, řekl jsem si že to vyřeším bridgem, bohužel jsem si neudělal dostatečnou rešerši a při hledání režimu bridge, jsem zjistil že to router nemá v nastavení, protože mám ipv6 😅 což prý změním tak že kontaktuji vodofone, dobrá již je to asi 69minut(dohromady co se tam snažím dovolat)  co jsem na čekačce, nevíte jestli tam ještě někdo vůbec pracuje.
Pravdou je že mi přijde, a to musím zaklepat, že se služba rapidně zlepšila po poslední údržbě co byla koncem měsíce.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Olda

Já mám compal a problém s nedostupností  DNS jsem měl je to asi 3 týdny zpět každou chvíli. Vždy jsem na chvíli nastavil DNS goole "8.8.8.8 nebo 8.8.4.4" a internet šel dál, po nějaké době jsem to zase nastavil zpět "zjistit adresu automaticky" a většinou se to chytlo protože to byly výpadky jenom krátkodobé. Nejspíš nějaký problém při převodu UPC Vodafone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Ja jedu cely roky na default DNS, ktery mi prideluje UPC podle zrovna pridelene IP... a nikdy jsem nemel problem.
Pak pred casem, kdyz tady bezela debata o DNS, jsem si rkl, ze teda zkusim ten Google zkombinovanej s Cloudflare... a co cert nechtel, par dni potom Google globalne zdechnul... a ten Cloudflare to nijak nezachranil, proste mi to nejelo (prestoze se psalo, ze oni to tenkrat ustali)...
No tak jsem hezky podekoval ;-), dal to zpatky na default a spokojene funguju zase na DNS od UPC/VF, bez problemu.

Celej zhavej zase nekdy zkouset Google... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...