Přejít na obsah

Spojeni sluzeb exupc+vodafone


Návštěvník lhorejsi

Doporučené příspěvky

Návštěvník lhorejsi

Ahoj , muzu nejak spojit ex upc sluzby (internet) + vodafone tv, tak abych to mel v jedne fakture od Vodafonu? Nebavi me platit dve samostatne faktury, kdyz poskytovatel je stejny. Prosim o radu.

Predem moc dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To stejné i já. Platím net+tv zvlášť a mobil taky zvlášť. Nebaví mě furt zadávat nový symboly a hlídat splatnost. Je to rok a půl co koupil VF UPC. Nevím ,jak dlouho budeme ještě čekat. Když v Itálii kupoval Vodafone operátora Omnitel, tak do roka měl vše hotovo a to je 60ti milionová země.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, lhorejsi napsal:

Nevim co tim presne myslis. Stale se prihlasuji pres exUpc, ale fakturu v tom jiz mam primo od Vodafonu

Pokud se stále přihlašuješ přes moje UPC, tak je tvůj účet ještě v systémech exUPC, teprve až bude převeden do systémů Vodafone a vymění ti setobox, pokud nějaký máš, tak můžeš uvažovat nad spojením svých účtů, což proběhne během následujících měsíců, do té doby to opravdu nejde.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 11. 2021 v 17:31, MekliCZ napsal:

Na https://www.vodafone.cz/prevedeni-sluzeb/ se po zadani variabilniho symbolu da zjistit termin prevodu k VF

Na firemním účtu mi to dává termín začátek ledna, u domácího mi to píše Změna termínu - převedení vámi využívaných služeb do systému Vodafonu proběhne v jiném termínu. Dáme vám vědět hned, jakmile ho přeplánujeme.

  • 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...