Přejít na obsah

Noční SMS od Vodafone


Návštěvník cccc

Doporučené příspěvky

Slušný operátor na kterého je spoleh, posílá informační sms kdykoliv je potřeba bez ohledu na den a čas. To naopak jednodušší uživatel bude zakládat zbytečná vlákna a stěžovat si i přesto, že má řešení ve svém vlastním telefonu. Tečka. A teď nemyslím očkování. 

Upraveno uživatelem marek-81
  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jak kdy, tady opravdu nemá smysl to posílat o půlnoci, ale pokud jde třeba o vyčerpaná data tak tam si myslím že to smysl dává.

Slušný operátor by měl klientovi umožnit aby si vybral kdy chce aby mu informační sms zprávy chodili, jestli 24 hodin denně nebo, třeba jen do večera.

Screenshot_20211118-175859.png

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Jachym

Bohužel ale tohle není v pořádku. To, že SMS zasílá robot je pochopitelné ale časově okno už nikoliv. Ve firmě posíláme klientům několik tisíc zpráv a poslat to ráno v 3:00, tak ráno máme plno nasraných klientů. Zákazník přece nebude řešit nastavení telefonu do tichého režimu. Vodafone má mít nastavený priority zpráv a obecné a informativní posílat ráno a né večer. Chápu pana, že se mi to nelíbí a tohle je u tak velké firmy nečekané. Kde je nějaká klientská spokojenost aneb jak si nasrat zákazníka 🙂

Upraveno uživatelem Jachym
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, já jsem programoval něco podobného (notifikační SMS které snesou několikahodinový odklad) a standardně se neposílají mezi 23:00 a 7:00 a každý si tenhle interval klidu může nastavit tak, by vyhovoval jemu.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasím s Jáchymem. Úplně liché jsou tady úvahy o tom, že by se to dalo omlouvat díky zákazníkům v jiných časových zónách. (To snad jako není ani myšlený vážně, ne?) Pokud to není třeba vyčerpání balíčku (tzn. tam i jde předpokládat, že je zákazník prostě ještě vzhůru), tak drtivá většina věcí prostě počká nebo lze naplánovat zaslání předem.

Třeba info o vystavené faktuře ve 3 ráno je fakt prostě na facku.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Heiko

Dobrý den. Můžu nějakým způsobem ovlivnit čas ve který mi budete zasílat informační zprávy vodafone? Pravidelně mi od vás chodí sms mezi 2:00-3:00 a vzhledem k tomu, že mám pohotovost tak nemůžu vypnout upozornění pro příchozí zprávy.

 

Řeším úplně stejný problém. Bohužel info sms od vodafone se nechovají jako klasické sms u kterých můžu pro konkrétní kontakt vypnout upozornění ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Heiko

@Daviddvbc Pokuď to nepůjde, tak přechazím s celou rodinou k jinému operátorovi.

S operátorem na zákaznické lince jsem se dohodl, že sms budou zasílané v okně 8:00-20:00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...