Přejít na obsah

Noční SMS od Vodafone


Návštěvník cccc

Doporučené příspěvky

Návštěvník cccc

Již mnohokrát, telefonicky i písemně, jsem Vodafone Czech Republic důrazně žádal o neprodlené ukončení obtěžování mé rodiny sms zprávami v nočních hodinách.

Bezúspěšně.

V sobotu 6.11. v noci ve 3:14 mne, a poté v 3:20 mne i manželku Vodafone obtěžoval znova.

V minulosti jsem tento problém řešil vypnutím zvuku u SMS zpráv, ale kvůli možným problémům v zaměstnání musím být neustále dostupným, a hlavně nevím, proč bych se měl nechat omezovat, notabene mobilním operátorem, který mi právě tyto služby účtuje.

Protože jsem zjistil, že obdobným problémům čelí i jiní lidé v mém okolí, zajímalo by mne, zda tyto budíčky nejsou u Vodafonu normou, a zda by nebyl řešením společný postup obětí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Noční SMS od Vodafone

To jsou teda problémy... V dnešní době smartphonů asi není problém si vypnout upozornění od konkrétního uživatele... 

Vodafone nemůže regulovat posílání zpráv, protože to dělá automaticky systém bez ohledu na denní dobu. J potřeba brát v úvahu, že jsou zákazníci kteří se mohou ocitnout mimo středoevropský čas, třeba v Austrálii nebo USA a zatímco u nás jsou tři hodiny v noci, tam je devět hodin ráno. Systém se tedy neřídí konkrétní časovou zónou, ale odesílá zprávy podle potřeby, například při vyčerpání sms, minut, dat, vystavení faktury, přijetí platby apod. 

Upraveno uživatelem marek-81
  • Souhlasím 2
  • Nesouhlasím 1
  • Děkuji 1
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavně o některých změnách musí být zákazník informován, jak nastanou. Nelze, aby o půlnoci změnili službu a sms přišla s několikahodinovým zpožděním. Na každém android telefonu od určité verze lze nastavit režim nerušit. Ten funguje naopak na principu white listu (prý se toto označení již nesmí používat), kam si zadám skupinu telefonů (pokud ji mám vytvořenou) nebo konkrétní čísla. Uživatel nepíše, co je obsahem zpráv, ale počítám, že to budou nějaké informace, které je Vodafone povinen rozesílat.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...