Přejít na obsah

Složitá komunikace


Návštěvník Lenka

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lenka

Přeposílám znění emailu č. XXXX.

 

Dobrý den,

jak jsem Vám řekla do telefonu - tak bych velice ráda zopakovala i písemně - že požadavek byl způsobem, který uvádíte řešen hned na začátku v prvním kroce.

 

1) Vaši společnost jsem oslovila emailem dne 28.9.2021, už v tomto emailu jsem uvedla termíny, kdy by mohl technik dorazit a jednotku prohlédnout.

2) Na tento email jste mi odpověděli 30.9.2021, že požadujete dodat dokumenty.

3) Odpověděla jsem v tentýž den, že podklady nevlastním, vzhledem k tomu, že nejsem předsedou SVJ.

4) Od předsedy jsem si vyžádala Souhlas, který je podepsaný v souvislosti s mým problém a zaslala Vám ho 30.9.2021.

5) 5.10.2021 jsem doplnila další požadavky - čili kontaktní osoby na pana Ludmu a znovu Vás vybídla k potvrzení termínu kontroly., mezi tím pan Ludma byl zkontaktován technikem, o čemž jsem já nevěděla a technik domluvil s panem Ludmou kontrolu u nás v domě, pan Ludma urgoval, abyste mne o tomto termínu rovněž kontaktovali, poskytl Vám na mne kontaktní údaje, ale nikdo mě nekontaktoval a tak technik přijel pouze po domluvě s panem Ludmou

6) na tuto zprávu jste odpověděli až 13.10.2021 

7) já odpovídám ihned 13.10. že i přesto, že jste mi volali tak mne nikdo s termínem nekontaktoval

8) znovu odpovídám 14.10. jelikož z Vaší strany nepřišla reakce

9) 14.10. píši další email, kde uvádím, že do domu přišel technik, který udělal kontrolu pouze ve společných částech domu, ovšem předem mi nevolal, abych s termínem počítala, že udělá kontrolu i v mé jednotce, žádala jsem tedy znovu o nový termín, pro kontrolu uvnitř mé jednotky

10) Vy mi odepisujete až 22.10.2021 - že informaci prověříte

11) reaguji 25.10., že stále čekám na info po ověření, že mě nikdo nekontaktuje, stále žádám o termín a kontakt na nadřízeného

12) reagujete 25.10. - že Vám kolegové můj požadavek vrátili, protože neřešíte STA

13) reaguji 25.10. -  že nežádám řešit STA, ale prověřit, zda je kabel správně dotaže v mé jednotce pro to, abych mohla dle podepsaného souhlasu využívat základní programy, jako všichni ostatní majitelé jednotek

14) znovu píši 25.10. a urguji řešení - a navrhuji, že si zaplatím svého technika a vše přeúčtuji k proplacení UPC

 

Mezi všemi těmito emaily samozřejmě bylo několik telefonátů, dovolím si říct, že jejich počet překročil číslo 10.

 

Přijde Vám toto normální? Abyste mi po celé této anabázi napsali text viz níže a posunuli celou debatu úplně na začátek?

 

Znovu žádám kontakt na vedení společnost a znovu uvádím, že dnes budu v 18:00 hod doma a očekávat technika UPC.

 

Pana Ludmu dávám do kopie emailu, aby se mohl také podivovat, jak řeší Vaše společnost tak banální problém. Možná by bylo vhodné dát celou tuhle situaci do tisku, zasmálo by se možná i více lidí.

 

Lenka Rabová

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Složitá komunikace

Obávám se že zde vám nikdo ohledně komunikace s Vodafone zřejmě nepomůže, tady není oficiální technická podpora, ale pouze diskuzní fórum uživatelů Vodafone (exUPC).

Nicméně můžete sem popsat s čím máte doma přesně technický problém (protože z vašeho příspěvku to není zcela jasné)  a třeba to jeho řešení nakonec urychlí.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě, že je na základě dohody s SVJ, družstvem apod. smlouva s Vodafone, že v domě bude poskytovat signál pro STA, pak to nemáte řešit vy, ale ten, kdo má s Vodafone smluvní vztah. Každopádně rozvod bude stále v majetku SVJ, takže netuším, proč chcete něco po Vodafone. Obraťte se na SVJ, ať zkontrolují rozvod, co požadujete. A jestli si na to SVJ objedná Vodafone je věc jiná, ale z právního hlediska není proč s vámi cokoliv řešit, když navíc ještě ani nevíte, co přesně požadujete.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...