Přejít na obsah

TV Barrandov chce za šíření svých stanic nesmyslnou částku


Pavel m

Doporučené příspěvky

Je to divné, ale souhlasím s A. Shitlerem :-) Zredukovat kanály, sportovní kanál zrušit úplně, maximálně nechat sport v rámci ČT2 ve smyslu mládežnický sport, hendikepovaní apod. - pouze čistě veřejnou službu. Profesionální sport patří na soukromé TV. Omezit outsourcing. 
Ale zase pokud se nepletu, tak zisk z reklam plně nejde na výrobu do rozpočtu ČT, ale je to snad podpora českého filmu. Ale tím si teď nejsem stoprocentně jist, něco takového se řešilo a nevím, jak to dopadlo.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě - reklamy ano, ale dát jasný rámec tomu, kolik, v jaké délce a jak často (tedy mnohem méně, jak na komerčních TV). Mezi pořady, je to za mě v pohodě. V půlce, více jak hodinového pořadu / filmu, též naprosto v pořádku. Tematické reklamy na ČT D / ART - za mě? Také naprosto v pořádku. ČT Sport? Ano, vybodnout se na drahé zahraniční soutěže a zaměřit se na v ČR "okrajové sporty" - od Florbalu až po třeba Discgolf. To je poslání veřejnoprávní televize - přinášet obsah, který není komerčně zajímavý (i když, dle legislativního rámce to není úplně přesné).

A hlavně to, co chtěli prosadit už někteří poslanci a kandidáti na europoslance. Vybodnout se na zvlášť vybíranou daň (koncesionářské poplatky) a zahrnout do jiných daní, čímž by se ušetřilo na správcovství takové daně (teoreticky mínus za ten byrokratický ansámbl a x úředníků). Zároveň by to mohlo zvýšit přísun peněz do ČT a ČRo (viz můj příklad, neplatím, jelikož mám trvalé bydliště skoro 20 let tam, co většinu doby fyzicky nebydlím) a další tisíce lidí, kteří poplatky též neodvádějí, ačkoliv by měli.

 

PS: Proč se tato diskuze rozvinula u tématu, který se věnuje kanálům skupiny Barrandov?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...