Přejít na obsah

Poco X3 Pro -4G/LTE


Návštěvník Prexik_Tv

Doporučené příspěvky

Návštěvník Prexik_Tv

Zdravím, možná je to hloupost, ale radši si to ověřím tady. Mám telefon v názvu příspěvku a po přechodu od operátora Kaktus řeším takovou drobnost. Když jsem měl Kaktus tak se mi u signálu po přepnutí na data ukazovalo třeba LTE+ a podobně. Po tom co jsem si převedl číslo k Vodafone z důvodu neomezeného tarifu s neomezenými daty (10mb/s) se mi u signálu zobrazuje jen 4G+. Vím, že 4G/LTE je asi jedno a to samé ale je mi to divné když u Kaktusu to ukazovalo a i to u signálu VoLTE a po přechodu k Vodafone to prostě neukazuje. Zkoušel jsem H. reset i všelijaké návody na internetu a Youtube, ale nic z toho nezabralo tak se chci zeptat jestli to třeba někdo neřešil Co se týče VoWifi tak to funguje a dokonce mi tam svítí i ikonka u signálu ale to VoLTE prostě ne. Díky za vaše postřehy.

Upraveno uživatelem Prexik_Tv
Dopsání detailů
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Prexik_Tv

Jojo to, že Kaktus jede na síti T-mobile vím. Spíš je mi divné, že u Kaktusu mi svítil VoLTE a podobně u signálu a po přechodu na Vodafone to prostě není. Nevím jak to ukazuje dalším lidem u signálu a nemám druhý telefon na vyzkoušení tak jsem se právě chtěl jen dotázat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Prexik_Tv

Co se týče upravení notifikační lišty  v menu tam jsem se díval a nemám to tam. Zkoušel jsem zapnout i o2 a t-mobile simku pracovní a od kolegy a u obou to VoLTE funguje a ukazuje i ikonku LTE a VoLTE zkusím zavolat na infolinku aby to tam někdo prověřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Prexik_Tv

Jojo to jsem se taky díval než jsem to začal řešit projížděl jsem v aplikaci Můj Vodafone jestli to tam je zapnuté a vše tam zapnuté je takže nevím kde může být chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...