Přejít na obsah

20 let a nic


Návštěvník SubaPavel

Doporučené příspěvky

Návštěvník SubaPavel

20 let jsem zakaznikem Vodafonu a opet pro me nic neudelal. Naslibovali mi 4000 slevu na telefon … 3 dny cekam a ani se neobtezuji mi zavolat, ze udajne nemam narok, protoze jsem si dovolil byt jejich zakaznik a mit u nich smlouvu. Bohuzel starou. Fakt skvela spolecnost … mate to nekdo podobne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poskytoval za smluvené peníze a podmínky služby? Pokud ano, tak dělal to, na čem jste se smluvně dohodli a je vše v pořádku. Nemůžeme čekat, že budeme dostávat dort k narozeninám apod. Bohužel, sleva na telefony je asi spojena vždy s aktuálními tarify, takže pokud na ně člověk nepřejde, má bohužel smůlu. Také jsem čekal, váhal, až jsem prováhal a už také nemám na telefon se slevou nárok. Kdybych to tušil, že to takto bude, tak si ho na poslední chvíli vezmu. Aktuálně se mi změna tarifu nevyplatí, tak to neřeším.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SubaPavel

Cekal jsem, ze kdyz uz mi neco naslibuji a nejde to, zavolaji. Resp. kdykoliv jsem po nich neco chtel, nikdy to neslo … a celkem si myslim, ze upravit tarif zakaznikovi co je u nich 21 let by nemel byt problem a ne fuck off 🤷🏻‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na 20 let a nic
  • po 3 týdnech...
Návštěvník Svatý Petroslav

@SubaPavel Vidím to úplně stejně, na dlouhodobé zákazníky hází bobek. Začínal jsem u Oskara 2000, VF jen dodržuje co musí a nic navíc za věrnost. Na konci srpna jsem si měnil tarif na ten nejdražší za 1199, měl jsem nárok na slevu 4000 na mobil, ale ten co jsem chtěl tu neměli, tak jsem jí nevyužil, jenže jsem netušil, že se tady dá koupit PS5 na kterou lze tu slevu také uplatnit (o tomhle mně informoval člověk, který ani nemá VF). Naprosto žádné informace pro stále zákazníky, takže teď jsem ho objednal za plnou cenu, jelikož sleva je v ha$&lu.

Poprvé co opravdu uvažuji, že dám sbohem VF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký žádný informace? 🤨 info o slevě mají dost viditelně uvedený v eshopu https://www.vodafone.cz/domaci-zabava/, přímo na ps5 mají dokonce vytvořenou i samostatnou stránku https://www.vodafone.cz/playstation5/, co bys chtěl víc? naštvanej můžeš bejt maximálně sám na sebe, že se o aktuální nabídku nezajímáš

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není tak úplně pravda, SubaPavel. Ja mám od VF neomezený tarif se 4gb dat  se slevou za 396 Kč měsíčně. Normálně bych nedosáhl na žádný měsíční plnění, ale dá se pořídit mobil nebo tablet na splátky nad rámec tarifu. Já mám nový tablet a platím 80 Kč měsíčně a k tomu jsem dostal slevu 2000 Kč. Druhá varianta by byla navýšit tarif, ale to by bylo o dvě stovky a navíc už tak mám neomezený tarif data mi bohatě stačí. Takže domluvit se jde vždycky.

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...