Přejít na obsah

Tv nereaguje na Vodafone ovladač


Návštěvník Veet

Doporučené příspěvky

Návštěvník Veet

Dobrý den.

Po dvou dnech od zapojení Vodafone settopboxu přestala televize reagovat na vypnutí pomocí ovladače VTV (jejího settopboxu).

I po resetu settopbpxu i televize ..... televize stále neraguje a funkci už ani nelze v nastavení STB znovu nastavit/potvdit.

Upraveno uživatelem Veet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Veet

Super ... dík za radu ... teď je to ještě víc v pr*eli než to bylo 🤣🤣🤣🤣🤣

Ovladač nejen že nevypne televizi, ale nezhlasije ani neztišuje jak televizi, tak settopbox. Super. Mám ovladač, kterej zapne sttopbox a to je všechno. ... nice ... Vodafone je fakt superho*vno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Veet

Asi jsi neporozuměl tomu, co jsem řekl ... ten ovladač už nereaguje ani se settopboxem. Jediné co zvládne, je settopbox zapnout a vypnout. Ano?

Vodafone mi sice televizei nedodal, zato mi dodal settopbox, který je úrovní funkcí horši než settopbox od UPC ... a to je co říci. Vzhledem k tomu, že jsem o takovéto snížení kvality zařízení nestál, je to vcelku k na*rání, nemyslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak můžu spárování ovladače a televizoru zrušit?

Připravte si dálkové ovládání k set-top boxu, zapněte svůj televizor i set-top box Vodafone TV.

Aby vše proběhlo v pořádku, nejdřív všechna zařízení zapněte.

 

Podržte zároveň modré tlačítko a tlačítko menu (domečku), dokud na dálkovém ovládání 2x neproblikne zelené světlo okolo tlačítka pro zapnutí a vypnutí.

Jakmile dojde k zelenému zablikání, můžete dvojici tlačítek pustit.

 

Stiskněte 4x po sobě číslici 9. LED světýlko na ovladači by mělo při každém stisknutí bliknout, po čtvrtém stisknutí 4x červeně problikne, jako potvrzení, že spárování bylo zrušeno.

A je to - spárování dálkového ovladače k set-top boxu a vašeho televizoru je zrušené.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Veet

Zapoměl jsem dodat, že ovladač "se nechce" odpárovat ... to je jedna věc ... a docela by mě zajímalo, jak jsem JÁ POUŽIL špatný kód.

Ve výše uvedeném odkazu se o použití/zadání KÓDU nic nepíše.  Píše se pouze o postupu spárování, o kódování nevidím ani čárku.

Děkuji za odpověď Marku DvacetŠest

 

PS.: Když neručí za kompatibilitu s TV ... měl by myslím před převodem zákazníka upozornit, že převodem od UPC hrozí ztráta kvality ovládání zákazníkových zařizení. Ovladač UPC parádně ovládal jak TV, tak Settopbox. To se o křápu od Vodafone říci nedá. Navíc byh si mohl dopředu zjistit, jak moc kvalita upadne, převodem pak neobtěžovat ani sebe, ani Vodafone a rovnou se přesunout ke konkurenci.

Děkuji tomusi, já umím rolovat na stránce a dojet si dolu k postupu zrušení párování. 

Nemáš tam prosím spíše radu, jal vše uvést do továrníbo nastavení tak, aby jak ovladač, tak settopbox veškerá předchozí nastavení OPRAVDU "zapoměli"?

 

Moc děkuji.

 

Děkuji tomusi, já umím rolovat na stránce a dojet si dolu k postupu zrušení párování. 

Nemáš tam prosím spíše radu, jal vše uvést do továrníbo nastavení tak, aby jak ovladač, tak settopbox veškerá předchozí nastavení OPRAVDU "zapoměli"?

Omlouvám se za mou lehčí podrážděnost, ale když jsem settopbox poprvé zapojil, vše jakž takž fungovalo ... ovladač zapnul jak TV, tak Settopbox a ovládal hlasitost pouze na settopboxu ... tak jak by to mělo být a jak jsem si při prvním spuštění nastavil. Toto nastavení ovšem vydrželo asi 2 hodiny a od té doby přestal ovladač reagovat na TV (vypnutí/zapnutí)

K opětovnému nastavení funkce ovladače se v menu settopboxu již nelze znovu dostat.

To v kombinaci s faktem, že na Settopboxu od Vodafone NELZE řadit programy do pořadí dle potřeb uživatele ve mě vyvolalo vcelku slušnou vlnu nevole.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Veet

Žádný další nemám. Ten od UPC STB jsem vyhodil spolu se STBoxem a ten od televize je někde v propadlišti dějin, jelkož jsem ho  dlouho nepotřeboval ... dík tomu funkčnímu od UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...