Přejít na obsah

Nefunkční Vodafone TV na MacOS


Návštěvník evilnemesis

Doporučené příspěvky

Návštěvník ahoso_vidaho

Aha, díky za zprávu. Je to trošku nemilé zjištění, protože pokud si dobře pamatuji, dříve pod tím odkazem byl prohlížeč Safari uveden ... 😏

Každopádně tedy nezbývá nic jiného než počkat. 

 

 

Děkuji a přeji hezký den!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník SteveK

A můžeme očekávat podporu macOS v nejbližší době? Přešel jsem v nedávné době od O2 a zažívám trochu nepříjemný kulturní šok. Krom nepodporovaného macOS také celkově zpomalený setobox, nemožnost nahrát si již odvysílaný film (stále v týdenním limitu) apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník tesarpa

Mám historický STB od UPC. Po přechodu na UPC na Vodafone kupodivu stále funguje, i když je to již opravdu vykopávka. Jeho velkou výhodou je nahrávání na HDD. Nicméně, nahrál jsem si závody F1, ale když jsem se vrátil z víkendu a chtěl si je pustit, tak to nehrálo. Smůla, asi nějaká chyba STB. No nic, řekl jsem si, pustím si to z webu. Jenže milá TV.VODAFONE.CZ má tolik ochran, až je nepoužitelná. Na MacBooku to z Mac OS nehraje. Horizon TV fungovala normálně. Tak proč sakra korporace koupí konkurenta a zahodí řešení, které funguje a používá vlastní, zjevně horší? Podařilo se mi to spustit na iPhone, jenže to je tak malá obrazovka, že to není žádný zážitek. Sdílet obrazovku na Mac, u kterého mám velký monitor, je ZAKÁZÁNO! AirPlay ani nic podobného není podporováno. Pokorně jsem spustil Windows, které mám na Macu virtualizované. Jenže ani tam to nejelo, zřejmě je tam taky hlídáno, že je obrazovka vlastně snímána jinou aplikací (to jen dedukuji). Fakt nechci být sprostý, ale hernajs, když už Vodafone nepodporuje Mac OS, musí vážně mít tolik ochran, abych se normální platící klient fakt nemohl podívat ze záznamu? 

Když se nad tím zamyslím, jediné štěstí Vodafonu je, že kanál Sport1 a Sport2 není na O2 TV dostupný. Jinak bych to utrpení okamžitě ukončil a přešel tam.

Upraveno uživatelem tesarpa
eliminace vulgarismů
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezbejvá než doufat, že má vodafone rozšíření podpory na víc zařízení mezi nejvyššíma prioritama, protože zatim je to celkem bída 🤔 pokud se nepletu, tak mně by to nešlo ani na kompu s windows, kde mám monitor s displayportem, ani na mobilu, kde mám pro změnu odemčenej bootloader 🙄

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro VF to musi prgat nejaka banda idiotu, v dnesni dobe jedine, co se musi resit pro nektere prohlizece zvlast, je DRM, jinak vsechny podporuji vsechno. Pokud VF zatim neumi FairPlay, tak by to out of the box fungovalo na Macu aspon ve Firefoxu a Chromu, ktere pouzivaji Widevine, stejne jako na Win. Ale to by tam nesmel byt `if os !== Windows`. 🙄

  • 4G LTE
  • -
  • -
  • Huawei B2368-66
  • JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...