Přejít na obsah

Podpora Chromecast


Návštěvník Veseláci
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Vodafone též ve skluzu, doufali, že aplikace na Smart Tv stihnou ještě letos. Prý zatím není UI ve stavu, se kterým by byli spokojeni, aby mohli publikovat.

Ad Horizon Go pro Android Tv a UPC ČR – ve chvíli, kdy šla ven aplikace na Slovensku, mohla jít i v ČR (alespoň si to myslím). To, že nešla je jen rozhodnutí tehdejšího vlastníka, tedy LGI. Na jednu stranu mě to mrzí, na tu druhou si neumím představit tu situaci, kdy by Vodafone musel migrovat zákazníky a byla to další věc, kterou by neměli. A samozřejmě je otázkou, na jakých verzích a jakých OS budou aplikace pro TV fungovat. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník ZtC9

Po převodu z UPC(Horizon Go), do Vodafonu proběhlo vše v cajchu informováni, komunikace, služby za 1. Aplikace? Hrůza! Přes všechna negativa například v recenzích na appstoru, která se “řeší”  hodně pomalu. Aplikace mě dost naštvala, že neumí Chromecast a celkově se jeví…. no… o kolečko méně. Když jsem v centrumu péče narazil na sledováníTV otevřelo mi to oči. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník Mrož

taky mám jednu libovku. Koukám na tv přes webové rozhraní (Edge) a používám funkci prohlížeče cast media to device. Tímto způsobem mohu sledovat na tv přes chromecasast. A teď ta libovka, cokoliv, kromě Vtv, co takto pustím nadále pokračuje v přehrávání i poté co vypnu monitor, nikoliv Vodafone tv. Po vypnutí monitoru se přehrávání Vtv vypne a že prý nastala chyba v přehrávání. dělá to pokaždé, pár vteřin po vypnutí monitoru. Horizon Go to nedělal, O2 tv to nedělá, YT to nedělá tak co je tady za problém? za mě je to jasné, schválně maří možnost sledovat tv na tv bez jejich stb... ubožáci největší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že VTV zatím chromecast neumí je známá věc. Horizon Go to také dlouho neuměl. Musíme doufat, že bude brzy přidáno. A kdyby nechtěli umožnit sledování TV bez STB, tak by nespustili ani tu webovou verzi (ta přišla také se zpožděním) a nepřipravovali by aplikace pro TV. Mám ale pocit, že si stejně nejde objednat jen službu bez zařízení, tzn. že minimálně 1 STB/CAM si člověk pronajmout musí (alespoň tak to bylo za UPC, nevím, jestli je to tak i u OTT VTV). 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kostik

Na tuto možnost jsem se na lince *77 ptal a bylo mi řečeno že si službu VTV již lze objednat i bez STB. Aktuálně tím člověk sice získá jen mobilní aplikaci (dle mého názoru není v úplně nejhorším stavu) a aplikaci ve webovém prohlížeči (k té se radši nevyjadřuji). Pokud ale Vodafone spustí i aplikaci pro Smart TV a bude v dobrém stavu, může se jednat o konkurenceschopnou službu.

Upraveno uživatelem Kostik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovolím si nesouhlasit. VTV mám nainstalovanou na iOS a uživatelsky se s HORIZON GO nedá, dle mého úsudku, srovnávat. To ale nechť posoudí sám každý uživatel. 

 

Mám na ty, jenž znají a vědí, dotaz. Používám Chromecast s GTV. Spokojenost. Z telefonu (z HORIZON GO) šlo pustit do TV (SONY Bravia) vysílání právě přes Chromecast. Díky ikonce, která tuto funkci umožňovala. Nyní dotaz, jak tento přenos zařídit z aplikace VTV? Tuto zmiňovanou ikonku, jsem v apce nenašel. Chápu, že pokud se podaří aplikaci VTV implementovat do FW TV (nedávno byla aktualizace FW a nic) nebo bude možno naistalovat VTV aplikaci do Chromecastu, pozbyde můj dotaz smyslu. Děkuji za radu,

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Mooonty  No, informace typu jedna paní povídala (i když, zde sebe-identifikace pohlaví nesedí) říká, že aplikace pro televize už jsou skoro hotové a vývoj podpory Chromecastu je hned jednou další z priorit. Obojí by mělo být letos, nejdříve aplikace pro Android TV (a snad i nějaké další OS), poté podpora Chromecast. A také jsem slyšel, že aplikace pro TV jsme měli dostat už předčasně pod stromeček, ale Vodafone nebyl spokojen s výsledkem a tak stále čekáme. Takže jsme asi stále ve fázi close Release Candidate verze, možná close beta. Na jednu stranu vítané a pochopitelné, že se snaží odchytat většinu problémů před release, na druhou stranu můžeme očekávat, že finální verze již měla být venku. Nespokojení obecně budeme v obou případech, viz web verze.

Názvem písně mé oblíbené kapely Metallica "Sad but true". A slovy našeho největšího českého génia, vynálezce a všeuměla: „Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat.“. Takže s napětím čekáme a doufáme.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, ale zas musíte chápat nás zákazníky, že nám funkční služba přestala ze dne na den fungovat a pojmy jako "snad letos" , "plánujeme", "chystá se" přijdou poněkud nedostatečné a předpokládáme, že když něco nefunguje, tak se tomu přiřadí priorita a ne to bagatelizovat a tvářit se, že je vše v pořádku a vše funguje. Nehledě na to, že Vodafone měl dva roky na to, vyvinout a přijít během migrace již s plně funkční aplikací portovanou na všechny možné systémy. Pokud to nestihl - ok stane se - pozdržet migraci dokud s finální aplikací nepřijde, ale přece nemůžu převést zákazníky na polofunkční paskvil a např. uživatele Apple odříznout od služeb takřka absolutně. O dalších failech po migraci jako kolísání internetu, nefukční komunikace atd. ani nemluvě.

  • Souhlasím 4
  • To se mi líbí 1
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...