Přejít na obsah

Výpadky internetu


Návštěvník pilox

Doporučené příspěvky

Návštěvník pilox

Hojte ,

od převedení do Vodafonu, se potýkám s chvilkovými výpadky netu….

je to dopoledne, i navečer. Internet se výrazně spomalí, stránky se nenačtou po cca 10 minutách to jde. Po 18 hodině takhle dvakrát a pak to zas běží.

Modem jsem resetoval, restartoval už včera .Nemá někdo stejný problém po převedení do systému Vodafonu, v Praze 4 Nusle??

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus ještě zkontrolovat kabely a konektory, zda nejsou třeba uvolněné a při manipulaci při výměně setoboxu nedošlo k nějakému problému.

A když to nezabere tak telefonicky kontaktuj Vodafone ať se ti na to na dálku mrknou, jestli tam uvidí nějaký problém, třeba v historii.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník holubv

Ahoj,

mám stejný problém (Praha 4 Nusle), ale jsem ještě jako exUPC (nejsem v systému Vodafone).

Často mezi 20.-23. hodinou nastane tak na 10-15 minut výpadek - packet loss 20 % hned na další hop z modemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém v Modřanech. Dokud jsem byl na UPC 300mbit bylo všechno OK, po převedení na Vodafone a 1gbit to od začátku dost často vypadávalo, internet střídavě 20 minut nešel, 10 šel, někdy šel celý den, jindy ne. Pingy procházely OK, ale internet "běžel" v jednotkách kbit/s, takže reálně spíš nefungoval.

Nakonec technik rozebral zásuvku a dotáhnul šrouby, prý to bylo špatně uzemněné a kvůli tomu se na to indukuje mobilní signál.

Prd tomu rozumím, ale po sprostém dotažení šroubů internet už dva měsíce jede bez větších problémů 😃

Zajímavé je, že se starým modemem a 300mbit internetem byl internet stabilní jak skála i s povolenými šrouby.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 Gb internet používá frekvence nad 800 MHz, které na nižších rychlostech nejsou používány a právě na těch vyšších frekvencích běží například mobilní síť LTE.

Ale zrovna tak můžou být rušený i nižší frekvence, obzvlášť ty které se používají pro upload, Takže když já mám problém s rychlostí tak se jdu vždycky podívat do modemu jaké ukazuje hodnoty na downstream a upstream kanálech a to stejné zjistí i na technické podpoře.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...