Přejít na obsah

Jak sledovat Vodafone TV na webu


Návštěvník Roman88

Doporučené příspěvky

Tak náročnější na hardware ta Vodafone TV oproti Horizon Go určitě je, ale třeba na mém moderním počítači ten rozdíl je docela minimální.

VTV: CPU: 9%  GPU:10 %

HGO: CPU: 5%  GPU:9%

CPU: AMD Ryzen 5 4650G

V jakém rozlišení Vodafone TV vysílá zatím nevím, ale u Horizon Go se mě nedávno nějakým omylem podařilo vyvolat okno s informacemi, kdyby někdo věděl jak se to v Opeře zapíná tak poraďte, protože já už na to znovu nepřišel.

PXL_20211017_162124786.jpg

PXL_20211017_162522555.jpg

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mariann

Pokud je Vodafone tedy hardwarove narocny jen kvuli vyssimu rozliseni, nez ktere ma Skylink ci mel Horizon, tak by tam mohla byt moznost treba jak je to u O2 sizvolit rozliseni nizsi, ale abych se mohl divat i na ne super hernim notebooku, notebook prave pouzivam jen na doplnujici divani, kdyz se nemuzu zrovna divat na tv primo, tak tam to nejvyssi mozne rozliseni prece neni nutne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že tam rozlišení přepínat nejde, to nejde ani u Horizon Go tam to jde pouze v mobilní aplikaci při připojení přes mobilní data a při maximálním rozlišení mě to bralo 1,2 GB za hodinu, při minimálním 250 MB/h., u Vodafone TV  aplikace ale tohle také nejde a někdosi stěžoval že mu to to bere 2,5 GB/h., ale nemám to ověřené.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...