Přejít na obsah

Internet nejde do wifi routeru


Návštěvník Honza Fatrdla

Doporučené příspěvky

Návštěvník Honza Fatrdla

Dobrý den, problém nastal po výpadku služeb , nejela ani tv a ni net. Druhý den vše ok až na to, že se nemohu připojit k routru. Když mám propojen počítač a modem (Cisco 3208)tak internet jede, ale když to propojím přes wifi router (tp-link ac1200)tak nejde internet vůbec, nevím jestli je problém s ip adresou nebo jiné nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza Fatrdla

Ano zkoušel. Zkoušel jsem i dva různé routry či jiny kabel a nic, vždy po připojení do routru svítí na routru oranžově kontrolka internetu a tím pádem nejede internet ani na pc, když vytáhnu kabel z routru a dám ho zpět jen modem-pc tak vše ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza Fatrdla

Když se dostanu do nastavení Tp-linku tak se nikdy nedokončí konfigurace, na konci to napíše chybu. Když dám síťová připojení, tak to píše špatná konfigurace ip. Mám nastavenou automatickou. statická ip neznám. Jako by se nechtěl spojit se servrem a poslat hodnoty DHPC, DNS

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nelze dokončit nastavení routeru, tak je chyba buď přímo v něm nebo v uživateli, že tam něco dělá špatně. Začal bych tím, že u volby "Rychlé nastavení" zatrhnu volbu "Klonovat aktuální MAC adresu počítače", uložit a restart jak routeru, tak i modemu. Pak znovu jít do administrace routeru a v "Pokročilé nastavení / Status" se podívat, co to píše u položky "Internet".
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...