Jump to content

Dotaz na TechniSat CableStar HD2

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda se současně dodávanými CI+ moduly (a ideálně pod Windows 10) někomu funguje DVB-C televizní karta pro PC TechniSat CableStar HD2.

Před lety jsem ji používal s CI modulem (bylo super třeba nahrávat videa z vysílání do normálně spustitelných formátů), ale když jsem se zbavil stolního PC, tak šla do šuplete a už roky tam leží ladem.

Bohužel nemám jak ji otestovat, protože mám pro příjem DVB-C stále CI (nikoliv v CI+ modul) a nepracuji už na stolním PC. Uvažoval bych o prodeji, ale chci vědět, zda prodávám něco, co může kupujícímu ještě reálně posloužit... Proto ocením, zda by mi jiný majitel této TV karty mohl potvrdit její funkčnost 🙂

• 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice

Já bych asi hlavně potřeboval vědět o tom CI+, protože zbytek si umím představit, že se i tak najde člověk, pro kterého by to bylo zajímavé. Podporovaná byla i jinými SW než oficiálními.

Takže hledám spíš někoho, kdo ji ještě provozuje a je schopen říct víc. Specifikace si umím totiž přečíst taky. 😉

Hlavně mi je nějak líto to vyhodit, takže i kdyby si to vzal někdo za 200,- tak budu rád, že se to vyloženě nevyhazuje...

• 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Pardubice

Hlavně se dá dočíst, že karta už nechodí pod W8 a pod W10, přesněji řečeno nedekódující se programy díky chybějícím ovladačům, takže řešit CI+ tak prakticky postrádá význam. Jinak pokud mě paměť neklame, tak CI+ CAM nefungovaly nikdy, vždy jenom starší CI CAM.--------------

https://www.upczone.cz/topic/1595-zku%C5%A1enosti-s-tv-kartou-technisat-cablestar-hd-2/page/37/
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Cool, díky za link na tu zmínku o nefunkčním CI+ od tomuse. Jinak já tu kartu třeba používal chvíli i na Linuxu a tam by ovladače měli zůstat předpokládám funkční. Posílal jsem si IP stream vysílání do VLC na Windowsech. Každopádně i tak už půjde do koše. Díky oběma za příspěvky.

• 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Pardubice