Přejít na obsah

Dotaz na TechniSat CableStar HD2


Michal Pelikán

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda se současně dodávanými CI+ moduly (a ideálně pod Windows 10) někomu funguje DVB-C televizní karta pro PC TechniSat CableStar HD2.

Před lety jsem ji používal s CI modulem (bylo super třeba nahrávat videa z vysílání do normálně spustitelných formátů), ale když jsem se zbavil stolního PC, tak šla do šuplete a už roky tam leží ladem.

Bohužel nemám jak ji otestovat, protože mám pro příjem DVB-C stále CI (nikoliv v CI+ modul) a nepracuji už na stolním PC. Uvažoval bych o prodeji, ale chci vědět, zda prodávám něco, co může kupujícímu ještě reálně posloužit... Proto ocením, zda by mi jiný majitel této TV karty mohl potvrdit její funkčnost 🙂

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych asi hlavně potřeboval vědět o tom CI+, protože zbytek si umím představit, že se i tak najde člověk, pro kterého by to bylo zajímavé. Podporovaná byla i jinými SW než oficiálními.

Takže hledám spíš někoho, kdo ji ještě provozuje a je schopen říct víc. Specifikace si umím totiž přečíst taky. 😉

Hlavně mi je nějak líto to vyhodit, takže i kdyby si to vzal někdo za 200,- tak budu rád, že se to vyloženě nevyhazuje...

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně se dá dočíst, že karta už nechodí pod W8 a pod W10, přesněji řečeno nedekódující se programy díky chybějícím ovladačům, takže řešit CI+ tak prakticky postrádá význam. Jinak pokud mě paměť neklame, tak CI+ CAM nefungovaly nikdy, vždy jenom starší CI CAM.--------------

https://www.upczone.cz/topic/1595-zku%C5%A1enosti-s-tv-kartou-technisat-cablestar-hd-2/page/37/
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cool, díky za link na tu zmínku o nefunkčním CI+ od tomuse. Jinak já tu kartu třeba používal chvíli i na Linuxu a tam by ovladače měli zůstat předpokládám funkční. Posílal jsem si IP stream vysílání do VLC na Windowsech. Každopádně i tak už půjde do koše. Díky oběma za příspěvky.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...