Jump to content

Výpadky Vodafone TV

tomus
 Share

Recommended Posts

Vodafone TV má od léta neustále nějaké problémy, hláška není přípojeni k serveru se objevuje několikrát denně, občas nejde pohyb v nahrávce... Na podpoře řeknou, že pro službu máte asi slabý internet a že těch 50 Mb asi nestačí, což je hloupost a i kdyby tomu tak bylo, tak je to jejich problém, já si platím TV ne internet, že k tomu dodávají slabý internet už je problém jejich. 

Vzhledem k tomu, kdo je výrobce těch set top boxů se ani nedivím, že to jede jak to jede.... 

• Agree 1
  • 50 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Vodafone Box, Compal, UPC telefon
  • Ostrava

Citovat

Vzhledem k tomu, kdo je výrobce těch set top boxů se ani nedivím, že to jede jak to jede.... 

A kdo je tedy, dle tebe, výrobcem těch set-top-boxů ?  (já vím, kdo je výrobcem, proto mě zaráží tvoje poslední věta)

• 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov

Výrobcem je Sagemcom, který vznikl z firmy Sagem, která vyráběla snad nejvíce poruchové mobilní telefony v historii, jejich poruchovost byla brutální 

• Agree 1
  • 50 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Vodafone Box, Compal, UPC telefon
  • Ostrava

Ano, je to ona francouzská firma. Ta firma má velice široké portfolio na všech kontinentech. Opravdu to není žádné ořezávátko. 

Doslovným předchůdcem nebyla firma Sagem. Firma Sagemcom, zjednodušeně řečeno, vznikla spojením jiných samostatných firmiček, které se zabývaly dekodovacími zařízeními, mobilními přístroji,  zařízením pro první francouzské satelitní zařízení, atd. ........... minulost, kde se všichni učili, když začínali, je jedna věc, a současnost, kdy časem mnozí skončili, jiní se spojili, je věc jiná.

Já mám STB Vodafone od poloviny června, a až na pár "kiksů" si nestěžuji. 

• 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov

Mohu potvrdit, hláška nejste připojeni k serveru se opakuje několikrát denně, EPG je kapitola sama o sobě.Youtube jede pak se sekne a už s ničím nehnu,jen se zástrčkou v elektřině.Ulozit film na později se vůbec v nabídce neobjeví.Jednim slovem katastrofa.

• -
  • -
  • TV Komfort
  • HD mediabox
  • Ostrava1