Přejít na obsah

Nastavení oblíbených programů


Návštěvník Pavel Žíla
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pavel Žíla

Zjištěno, že tato možnost po výměně STB nelze, zatím. Prý se na tom pracuje. Nejde ani seřazení stávajících programů. Musí se na požadovaný program ,,doskákat,, 😯. Měli od UPC převzít vše  funkční. Na ty oblíbené jsem fakt zvědav, jak se to dlouho potáhne. Nový STB se mi mimochodem vůbec nelíbí, není vidět program, ani čas po vypnutí. A ovladač taky žádná hitparáda - utopnená tlačítka.🏅 neudělena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Centrum péče
  • Řešení

Funkci řazení programů a možnost skrytí vybraných stanic jsme do Vodafone TV přidali v prosinci. Vlastní řazení je dostupné v set-top boxu i v aplikaci 🙂 Podrobný návod najdete na https://www.vodafone.cz/pece/televize/tv-doplnkove-sluzby/razeni-kanalu-vodafone-tv/.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Dobry den.

Neb se mi nepodarilo na TV naladit vsechny kanaly digitalni kabelove televize, potreboval bych mozna nektere MUXy zadat rucne! Slo by dat odkaz na seznam jednotlivych MUXu v kabelove siti Vodafonu (exUPC). Hledal jsem, ale nenasel.....

  • Kabel 500 Mb/s
  • Basic
  • Komfort
  • TV
  • Mělník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nejdou naladit všechny multiplexy může být i problém s nekvalitním signálem na některých multiplexech například z důvodu rušení.

Doporučuji používat při ladění televizoru, nebo setoboxu Režim ladění – Rychlé a zadat tam frekvenci 658 MHz, SR 6900,  televizor pak neprohledává celé frekvenční pásmo, ale vytáhne si seznam kanálů z tabulky NIT, která se vysílá na každému multiplexu a ladění je pak otázka okamžiku.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...