Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Citovat

Ta apka si neumi zapamatovat heslo, na rozdíl od všech podobných co znám ?

Evidentně ne, když se musím pokaždé přihlašovat... alespoň jsem v nastavení žádnou možnost zapamatování nenašel. Jinak Tomusi, zkoušel jsi t apku na PC?  Jestli máš odvahu, tak jí vyzkoušej a trochu se v ní prohrab. Zajímal by mě celkově Tvůj názor, jak by Ti vyhovovala a jestli bys s ní byl spokojený.  Za mě osobně teda 4 mínus... A to jsem nadával na Horizon... ten byl proti tomuhle luxusní! 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus:  No jo, chápu a buď za to rád. Čím déle ti vydrží původní Horizon, tím déle si zachováš pevný nervy. Prozatím jsem to vzdal. Dokud s tím něco smysluplnýho neudělají, odmítám si ničit nervy a vrátil jsem se k LEPŠÍ TV. A to i navzdory těm dvěma stovkám navíc... 😐 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem webovou aplikaci Vodafone TV spustil na mém PC hned na úvod při pokusu spustit si nějaký kanál, mě čekala nechvalně známá chybová hláška WT1807, což značí nějaký problém s monitorem, tak si říkám sakra proč ? vždyť PC je propojeno s monitorem přes HDMI kabel a nic dalšího tam připojené není,

po chvíli přemýšlení mě napadlo přepojit na monitoru HDMI kabel do druhého HDMI vstupu a hele už to funguje, ten první vstup na monitoru je totiž označen jako HDMI/DVI, 

Takže ta webová aplikace má  zřejmě nějaký problém s i DVI. 😠

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripojenim monitoru to nebude, take mne to, nejen dnes, hlasilo stejnou chybu, ale ja mam dva monitory pripojeny pres display port a oba s podporou HDCP.

Posledni dny to tedy hlasi az prilis casto.

 

Dneska mi na rozjeti pomohlo vytvorit si novy profil, protoze na ten jeden zakladni mi to hlasilo stale stejnou chybu, na novy profil uz se to rozjelo.

 

Jinak dalsi zajimave chovani, v nastaveni mam vypnut rodicovsky zamek, i tak to po mne chce pin pro porady ktere bezi po 23 hodine. Zajimave, ze kdyz si ve zpetnem zhlednuti vyberu stejny porad, zadny zamek to po mne nezada.

 

Ta web aplikace je dost vyrazny krok zpet (spis skok daleky) oproti Horizon. 😞 A bohuzel jak to vypada, za tu dobu 3 mesicu co jsem pod Vodafone preveden, tak se na te aplikaci ani nic nezlepsuje.

(co se tyka aplikace pro android, ta je vyrazne lepsi, ale nemam s ni tolik zkusenosti, u PC travim vice casu)

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VTV Set-Top-Box 2G_A, COMPAL CH7465LG
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...