Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Já už zkoušel všechno. Několikrát telefonem, kde slíbeno, že to předají technikům, přes dotaz v můj Vodafone, kde slíbeno taktéž a zkoušel jsem to emailem na aplikace@vodafone.cz, tam bez odpovědi. Abych byl objektivní musím napsat, že mě Vodafone TV na televizi, mobilu i tabletu funguje spolehlivě. 

  • Basic 250 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Modem
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chrome, Firefox a asi i Opera (neoveroval jsem) pouzivaji DRM Google Widevine. Ten ma obvykle prvnich 10 sekund zaznamu nesifrovanych, dalsi uz pak sifrovane (nevztahuje se na live stream, ten je sifrovany vzdy).

Pokud neziskate licenci, prehravani se prerusi.

Pokud Vodafone uplatnuje kontrolu Verified Media Path (cela cesta musi byt HDCP-compliant/zarucene nenarusena), pak pripojeni VGA monitoru, HDCP-nekompatibilnich prevodniku, atp., vede k tomu, ze neziskate kvuli selhani kontroly VMP licenci a prehravani se prerusi nebo vubec nezacne. Linux pak podporu VMP nema vubec, aplikace by tam nemela fungovat vubec.

VF TV zatim nemam, tak to bohuzel osobne overit nemuzu.

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník silebiscz
V 15. 8. 2021 v 11:59, Marek-26 napsal:

@Miloš Na tučňákovi to fungovat nebude, je to win only. Ono stačí, když je připojení monitoru k notebooku např. řešeno dock stationem, to pak také nejde.

Hodně bude záležet o jakou dockstation jde a zda-li má podporu hdcp. Mám NB s orig dockem, monitor skrz displayport-hdmi a přehrávání funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ujko Vasyľ

Nefunguje to ani v mac os. Predchodca tohto zazraku (Horizon Go - UPC) siel vsade, aj na linuxe aj na mac os aj nebol problem stream z tych linuxov a jablciek odosielat cez chromecast na telku.
Pritom jablka aj linuxy nemaju problem so streamovanim DRM obsahu. Netflix, HBO Go ide bez problemov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

horizon je značka a služba patřící liberty global, to by asi nebyli rádi, kdyby to měli napůl s vodafonem 😮 https://www.libertyglobal.com/about/products/horizon-4/

ale to chce čas, oni to snad vychytaj

nebo pak je tu samozřejmě možnost vyzkoušet služby konkurence po dobu nezbytně nutnou 🤭 ale zrovna lepší tv bych za konkurenci nepovažoval, sem si to vyzkoušel na tý jejich bezplatný čt24 a docela bída, co se týká kvality obrazu 👎

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...