Přejít na obsah

Internet Lite Ultra


Kaplan

Doporučené příspěvky

  • Slamb změnil název na Internet Lite Ultra

sem si chtěl jako vždy zanadávat, že chtít litr za zmrzačenej gigabit bez uploadu je úlet, ale vyplnil sem svoji adresu na sídlišti a ty ceny mám úplně stejný 🤔 za 600 už je to docela slušná nabídka 🤨 sice ten upload 🙄 ale aspoň jako alternativa by se o tom uvažovat dalo...

image.png

jak se píše v tom článku:

zmíněné varianty jsou totiž dostupné výhradně v lokalitách s nižším vytížením sítě, menší dostupností techniků a pracovníků servisu

tak to neznamená nic jinýho, než že kde je nějaká zajímavá konkurence (= nižší vytížení vodafonní sítě), tak to nabízej za lepší ceny, jako to bylo v dobách upc 🤭 zkoušel sem stodůlky a je tam stejná sleva, ale třeba v holešovicích ve starší zástavbě pěkně za plnou palbu ☠️

a ještě koukám, že brno královo pole neni za 600, ale za 700 🤨

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se ze zvědavosti taky koukl na ceny u nás ( do teď jsem si najivně myslel, že jsou všude stejné 😞 )

A nestačím se divit.

image.thumb.png.8fb54421945beae5b098367deaab8616.png

 

Doplnění:

Ale zase na druhou stranu, už cca 6 let mám "vyhádaný" tarif. Klasik + Darvina + Sport + 150 net + telefon za 485Kč 

Tak si nestěžuji 😄

 

 

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je celkem normální, ty ceny a vlastně i rychlostí se v průběhu času neustále mění,

třeba zrovna internet 50 Mb začínal původně na rychlosti 1 Mb, pak se rychlost a cena v průběhu času postupně zvyšovaly, ale zatímco rychlost narostla 50x tak cena narostla zhruba jen o 50%. u těch uživatelů kteří tímto vývojem prošli.

A ty různé ceny v různých lokalitách byly běžné už za UPC, pamatuji že třeba v Praze byl jeden čas internet o 100 Kč dražší než v Brně a zase třeba Mladé Boleslavi byl 100 Kč levnější, tedy tam hrála roli kupní síla a zřejmě konkurence,.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono těch věcí tam bude na vstupu více. Ne ve všech lokalitách jsou dostupní technici každý pracovní den, někde se ví, že se tam nebude delší dobu investovat do upgrade sítě, někde je síť předimenzovaná a nevyplatí se tam poskytovat jen pro pár lidí (takže chtějí natáhnout další zákazníky) atd.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník single
V 29. 8. 2021 v 9:33, Sparrow napsal:

image.thumb.png.8fb54421945beae5b098367deaab8616.png

 

Doplnění:

Ale zase na druhou stranu, už cca 6 let mám "vyhádaný" tarif. Klasik + Darvina + Sport + 150 net + telefon za 485Kč 

Tak si nestěžuji 😄

 

 

U nás to vypadá stejně. Ale v současné době po celém sídlišti tahá optiku T-Mobile. Takže až to spustěj, budou Vodafonu trenky malý...

 

2021-08-30 19_21_45-Optický internet s rychlostí až 1000 Mbit_s - T-Mobile.cz.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...