Přejít na obsah

Dostupnost pevného internetu


Návštěvník petrapeli

Doporučené příspěvky

Návštěvník petrapeli

Zdravím,

mám dotaz ohledně dostupnosti pevného internetu od vodafonu (upc). Když si vyhledám nabídku pro mou adresu na webu vodafonu, najde mi to, že je u nás dostupný jen bezdrátový internet a maximální rychlost 30 Mb/s. Přitom sousedé ve vedlejších domech mají dostupný pevný internet s vysokými tarify. Dokonce i 1 GB/s. Zjistili jsme, že nám ve sklepě trčí ze zdi čtyři kabely, nejsou nijak zapojené do žadné krabičky, prostě vedou jen volně z ulice. Volala jsem proto do vodafonu, že bychom měli zájem o "instalaci" těchto kabelů a o rychlejší internet, ale operátor mi sdělil, že i tak by u nás byla maximální rychlost pouze 8 Mb/s. Zajímalo by mě, jak je to možné, že je mezi námi a všemi ostatními takový rozdíl a zda by s tím šlo něco dělat. 

Děkuji za odpověď

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrapeli

Děkuju za bleskovou odpověď. Rozvodová skříň je hned na proti přes silnici. Jen mi teda hlava nebere, jakto, když vyhledám adresu sousedů Rokycanova 1496/10 Brno, mi to na cetinu ukazuje také rychlost 8 mb/s, ale přímo na stránkách vodafonu to nabízí až 1 Giga

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrapeli

Děkuju, už tomu rozumím. Zjistila jsem, že máme na chodníku u domu nápis CETIN, vedle je právě stavba. Myslíte, že je nějaká naděje? 🤔

240428479_1017559952334845_906754502586783868_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://zrychlujemecesko.cz/kampan?q=overitAdresu

Je nám líto, ale na vaší adrese momentálně neplánujeme modernizaci optické sítě. Přestože vám zatím nemůžeme nic slíbit, rádi bychom pro budoucí plánování věděli, zda byste měl/a zájem o zřízení optické přípojky CETIN ve vašem domě.

😞 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...