Přejít na obsah

Vodafone TV na Android boxu


Návštěvník Michal Hám

Doporučené příspěvky

Jasně, Marek-26 odkazuje na vlákno, ve kterém sám situaci logicky shrnuje: neexistence sw pro přehrávání Vodafone TV na mediaboxech.  Proto to nefunguje, to je ten důvod.

Je jen potřeba, aby se VF za to nestyděl a zákazníkům prostě oznámil, že televize jim bude fungovat pouze na jejich STB a CA modulech, které si budou pronajímat, dále na PC ve webovém prohlížeči (pouze windows) jen a pouze na monitorech připojených HDMI (moje zkušenost),  na mobilech (nevím, zda se to dá napsat obecně, doufám že ano)  a to je asi tak vše. Nevím, jestli existuje nějaká možnost zrcadlení z mobilu. Ještě by zákazníkům mohl Vodafone vysvětlit proč tomu tak je a proč to jiní umí a on ne. Potom  by to bylo všem jasné a nastal by ráj na zemi.
No, ráj... pro zajímavost u mě: TV přes STB - OK, fungovalo i v dobách UPC, telefon - OK, fungovalo stejně i v dobách UPC, PC - prd, předtím OK, tablet - prd (pravděpodobně pro VF starý android), předtím OK, mediabox - prd, předtím OK. No, dva z pěti, takže spokojenost 40%, to není úplně dobré skóre.
Btw, fakt existují různé aplikace pro telefony a pro mediaboxy na stejné platformě?  Teda pokud to nějak nedělá obchod sám, tak jsem stejný (konkurenční) produkt bez rozlišení kam to jde, instaloval jak na founa, tak na mediabox a tablet.
Nebo ještě, když koukám ze STB na pořad, který jede datově (třeba zpětné přehrání), tak to bude také taková nějaká "aplikace do mediaboxu", ne? Netuším, na jaké platformě ten box funguje, ale fakt něco takového nejde napsat i pro třeba Android?

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže prostě ten zmetek nějak pozná, že neběží na telefonu. A nedá se to nějak oblbnout? 

Hodně mě to štve, protože mám sice chytrou TV, ale to je mi k prdu, když aplikace pro TV s Tizen není. Tak jsem se snažil ji zprovoznit na Android boxu, marně, a přes webové stránky v Chrome to taky nejde, drze mi to nutí stáhnout aplikaci, která je nepoužitelná. A nejvíc mě dostalo, že nefunguje ani zrcadlení obrazovky z mobilu/tabletu. Takže jsem úplně nahranej.😡

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za zprávu, to je sice hezké, ale co mám dělat do té doby? V tuhle chvíli je tedy jediná možnost jejich set-top box za 7 pětek měsíčně, nebo čumět na mobilu/tabletu, a TV mít na okrasu? 🙄

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to na PC připojený HDMI kabelm i tak často háže chybu 1807, zatím jsem nepřišel na to proč, jednou to jede, podruhé zas ne, měli by s tou web aplikací něco udělat, než budou všichni naštvaní.

Jinak to ještě funguje na TV Samsung s OS Tizen, přímo v internetovém prohlížeči, ale moc komfortní to není.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jestli to čte tady někdo, kdo je v obraze a uměl by laicky ostatním vysvětlit jak přinutit třeba Chrome v mediaboxu aby si myslel že je v prostředí windows, tak by se to třeba vyřešilo sledováním přes prohlížeč - alespoň. Takhle, jak píše PetrM se někdo z informace Chromu (kdo asi?) dozví, že je to Android a nekompromisně velí opustit prostředí prohlížeče a stáhnout si aplikaci. Kupodivu i na mediaboxu pro který aplikace neexistuje. Ach jo...
On už to někdo v nějakém vlákně tady naznačoval (proto o tom vůbec vím)  jak na to, ale pro mě to vypadalo jak "boemisches Dorf" :-)

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zkoušel Vodafone TV spustit v prohlížeči na telefonu v Chromu (Android 11), také jsem musel apku přesvědčit že se jedná o stránku pro počítač, ale spustit přehrávání nešlo a skončil to chybu WT1809.

Naopak Horizon Go s tímhle problém nemá a normálně se spustí.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, tomus napsal:

Jinak to ještě funguje na TV Samsung s OS Tizen, přímo v internetovém prohlížeči, ale moc komfortní to není.

 

Díky za tip, to byla asi jediná věc, co jsem ještě nezkoušel, a ono to překvapivě fakt jde. A vzhledem k tomu, že k TV jde připojit i myš, tak je to i celkem použitelné. Jistě, komfort vypadá jinak, a HW v TV není zrovna dělo, takže to chce trochu trpělivost, ale video běží dobře.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Armin.laska
V 3. 1. 2022 v 7:25, PetrM napsal:

A v čem tedy může být problém, když ne v DRM a rootu? Co ještě tedy aplikace vyžaduje?

Na fb android tv OS se těmto  tématu věnuji  již od začátku  Vodafone tv si  pečlivě chrání a určí   kde může a nemůže  zákazník aplikaci spustit

Nechcou přijít o peníze z boxu ktere by tak zastoupili android boxy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...